Úvod Dom, byt a záhrada Kvalitné vchodové dvere sú základ!

Kvalitné vchodové dvere sú základ!

1057
0
ZDIEĽAŤ

Vchodové dvere sú vstupom do domácnosti každého z nás, a práve preto by sme ich výberu mali venovať náležitú pozornosť. Ak chcete, aby disponovali nielen nádherným vzhľadom, ale aj výbornými tepelno-izolačnými či zvukovo-izolačnými vlastnosťami, s hliníkovými dverami rozhodne nespravíte krok vedľa. Ich kvalita je preverená dlhoročnou praxou – či už v rodinných domoch alebo komerčných objektoch. Hliník je tuhý, pevný a zároveň ľahký materiál, ktorý žiadnym spôsobom nezaťažuje konštrukciu. Vďaka tomu sa dvere a okná nedeformujú, nekrútia a okrem toho sú odolné voči mechanickému poškodeniu.

Vlastnosti hliníkových dverí, o ktorých ste možno ani len netušili

Síce si vyžadujú hliníkové dverehliníkové okná vyššiu investíciu, pre svojich užívateľov poskytujú množstvo nasledujúcich výhod.

  • Nadštandardná bezpečnosť – spolu s bezpečnostným zámkom hliníkové dvere zaisťujú vysokú ochranu – nielen majetku, ale aj ľudí.
  • Vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu – ide o kov, ktorý je prirodzene odolný. Hliníkové vchodové dvere znesú aj tvrdšie zaobchádzanie. Výborne odolávajú silnému vetru, mrazu či iným poveternostným vplyvom.
  • Vysoká životnosť – hliníkové vchodové dvere sa kupujú na celý život! Vydržia viac ako 50 rokov, pričom sa o ne netreba starať. Postačí vám obyčajná „jarová“ voda a handrička, s ktorou stačí z času na čas pretrieť dvere a očistiť ich od prachu a nečistôt.
  • Nádherné dizajnové prevedenie – hliníkové dvere nevyzerajú všedne! Na výber máte z mnohých farebných možností, vďaka ktorým vyzerajú nadčasovo a hodia sa nielen do novostavby, ale aj zrekonštruovaného domčeku či administratívnej budovy, ktorá má nabudiť dojem reprezentatívnosti.

Ak aj vy váhate nad tým, či je hliník pre vás tou pravou voľbou, neváhajte a poraďte sa s odborníkom, ktorý vám v tomto smere ochotne pomôže a zodpovie na prípadné otázky.