Úvod Zdravie a Štýl Porazte únavu rýchlo a jednoducho – je tu Kofex!

Porazte únavu rýchlo a jednoducho – je tu Kofex!

1020
0
ZDIEĽAŤ

Cestujete autom cez noc, prípadne na vás čaká dlhý večer plný učenia sa alebo práce? Únava sa dá poraziť aj oveľa jednoduchšie ako kávou – napríklad tabletami s obsahom kofeínu. V čom sú lepšie ako káva alebo energetické nápoje?

Únava je najväčší nepriateľ človeka. Tento výrok, samozrejme, nie je úplná pravda a únava má v našom živote veľký význam, ak ste však človek, ktorý musí vykonávať určitú fyzickú alebo mentálnu prácu aj v čase, keď je unavený, narastajúca únava je veľký nepriateľ. Napríklad, taký študent na vysokej škole. Na druhý deň ho čakajú skúšky, a tak večer pred tým otvorí učebné materiály, zistí, že sa musí naučiť 40 strán a uvedomí si, že tú noc si asi veľmi nepospí. Teda, najradšej by si nepospal, jeho telo to však vidí inak. Nehovoriac o tom, že pri intenzívnej mentálnej činnosti, ktorou učenie rozhodne je, nastupuje únava oveľa skôr. Skúška však nepočká a ak sa na ňu tento študent nenaučí počas tej noci, tak má veľký problém. Potrebný je tak nejaký ten „životabudič“, vďaka ktorému by porazil únavu a učiť sa mohol oveľa dlhšie. Ako prvá vás asi napadne káva, sú tu však aj oveľa efektívnejšie spôsoby, napríklad prípravok Kofex.

Praktický a bezpečný

Život v modernom svete je veľmi rýchly, často až tak rýchly, že nemáme ani čas spraviť si kávu. Áno, káva je veľmi dobrý spôsob nabudenia sa, avšak nie práve najpraktickejší. Sú situácie, kedy potrebujete doplniť kofeín hneď a nemáte príležitosť kúpiť alebo spraviť si kávu. Možno vás napadne energetický nápoj, ten však tiež nenosíte stále pri sebe a navyše nie je pre naše telo veľmi zdravý. Tu prichádza na scénu tretie riešenie – tablety Kofex. Tie sú mimoriadne skladné, môžete ich nosiť stále vo vrecku so sebou. Jedna tableta obsahuje 50 miligramov kofeínu, z čoho 40 miligramov tvorí čistý kofeín a zvyšných 10 miligramov prírodný kofeín z guarany. Dávka kofeínu v tablete je vypočítaná tak, aby mala dostatočne silný účinok, zároveň však nespôsobovala závislosť. Kofex je tak bezpečný skutočne pre každého. Zakúpiť ho môžete v e-shope Greenlike.sk a potom ho už len nosiť všade so sebou a byť tak pripravený na každú neočakávanú únavu!