Úvod Nakupovanie a Móda Kúpte si oblečenie s originálnu potlačou

Kúpte si oblečenie s originálnu potlačou

334
0
ZDIEĽAŤ
Kúpte si oblečenie s originálnu potlačou
Kúpte si oblečenie s originálnu potlačou

Máte radi humor a nebojíte sa to dávať okázalo najavo? Tak to vás možno zaujmú tričká a mikiny s vtipnými potlačami. Ide buď o nápisy alebo o obrázky, prípadne kombináciu oboch.

Móda v internetovom obchode trickovy.sk je vhodná ako pre mužov, tak aj pre ženy. Dokonca si tu môžete vybrať oblečenie v podobe mikín a tričiek aj pre vaše ratolesti. Pokiaľ máte doma dojča alebo batoľa, pokojne mu môžete dopriať napríklad aj nové dupačky. Samozrejme aj na tých bude trefný nápis.

Okrem oblečenia si ďalej môžete vybrať aj darčekové predmety vo forme vankúšikov, prípadne hrnčekov. Ak máte radi svojho šéfa, môžete mu kúpiť hrnček s adekvátnym nápisom, ale ak ste normálny, radšej kúpte niečo svojimi najbližším.

Chcete vlastnú potlač? Nie je problém

Všetky možné veľkosti

Aj napriek tomu, že disponujete príliš veľkou či naopak príliš malou postavou, nemusíte sa báť, že by ste si nevybrali oblečenie, ktoré by vám nesedelo. Všetky modely tričiek aj mikín sa predávajú vo všetkých základných veľkostiach, aj keď je pravda, že niektoré práve nemusia byť na sklade. V tom prípade bude stačiť počkať, než bude daná vec v správnej veľkosti k dispozícii. Zvyčajne sa nečaká príliš dlho.

Ak si nie ste istí, aká je práve tá vaša veľkosť, nie je nič jednoduchšie ako sa dostať jediným kliknutím do sekcie tabuľka veľkostí, kde nájdete nielen presné miery, ale takisto aj návod, ako správne merať svoje existujúce oblečenie. Podľa získaných údajov potom stačí vybrať zodpovedajúcu veľkosť.

Chcete vlastnú potlač? Nie je problém

Myslíte si, že máte lepšie hlášky ako tie, ktoré nájdete na našom textile? V tom prípade nie je problém objednať si iba prázdne tričko alebo mikinu a na tú si nechať potlačiť vlastný text, respektíve obrázok. Návrh grafiky pošlite spoločne s objednávkou. Nezabudnite si vybrať aj font písmen, ak má byť súčasťou aj text. Najneskôr do štyroch pracovných dní bude odev s vaším vlastným originálnym návrhom vyrobený. Ešte predtým vám bude zaslaný náhľad toho, ako bude textil vo finálnej podobe vyzerať.