Úvod Zaujímavosti Krok za krokom ku pracovnej obuvi

Krok za krokom ku pracovnej obuvi

334
0
ZDIEĽAŤ

Výber vhodnej pracovnej obuvi skutočne nie je raketová veda. Vo všeobecnosti sa stačí zamerať na niekoľko kľúčových parametrov.

Každý z nás si pod pojmom pracovná obuv predstaví niečo iné. Niekto si predstaví masívnu vystuženú topánku, niekto si predstaví obuv vhodnú aj do kancelárie. Výber vhodnej pracovnej obuvi záleží na našich preferenciách a na miestach a situáciach, kde sa bude obuv využívať. Každý typ pracovnej obuvi však musí spĺňať požiadavky na pohodlie a bezpečnosť bez ohľadu na typ povolania.

Vhodný výber pracovnej obuvi je výhodný aj pre samotného zamestnanca. Je všeobecne známe, že spokojný zamestnanec je oveľa efektívnejší. Jedným z druhov ochrannej obuvi je aj pracovná obuv s normou EN 20345, ktorá ma rôzne bezpečnostné prvky a tým chráni nohu pred úrazom. Základným prvkom bezpečnosti pracovnej obuv je bez pochýb bezpečnostná špica. Často sa stretávame práve so špicou z ocele, ale dnes sa vyrába napríklad aj z hliníku.

V našom e-shope nájdete pri každom produkte normy, ktoré daný produkt spĺňa. Ak by ste si neboli istý, či je produkt pre Vás vhodný, môžete si pozrieť recenzie našich zákazníkov, ktoré Vám pomôžu s výberom. V našej ponuke však držíme len modely, ktoré sa nám dlhodobo osvedčili. V prehľadnom zozname kategórií a s filtrami je ich prezeranie vskutku veľmi jednoduché.