Úvod Zaujímavosti Idete na festival? Investujte do suvenírov!

Idete na festival? Investujte do suvenírov!

356
0
ZDIEĽAŤ

Na festivaloch či koncertoch sa stretáva veľa ľudí, preto sú takéto podujatia ideálnym spôsobom, ako zviditeľniť svoju značku, osloviť nových zákazníkov a stať sa v očiach stoviek či tisícok účastníkov nezabudnuteľným. Atmosféra na festivaloch je špecifická tým, že ľudia si vychutnávajú si každý moment naplno. Dovoľte im preto pripomenúť si tento moment v budúcnosti vďaka suvenírom.

Suveníry reprezentujú vašu značku aj po skončení festivalu

Hoci je festivalové obdobie v plnom prúde najmä počas letnej sezóny, mnohé atraktívne podujatia a festivaly sa uskutočňujú aj inokedy než v lete. Práve to je priestor pre vás a pre vašu značku. V období, keď slabne festivalový konkurenčný boj o zákazníka, to môžete byť práve vy, kto zažiari a zaujme. Skvelým spôsob, ako to docieliť, sú suveníry.

Zdá sa vám to až príliš jednoduché? Ako sa hovorí: v jednoduchosti je krása. A v tomto prípade aj úspech a dobrá prezentácia vašej značky. Chystáte sa so svojou firmou na festival či iné hromadné podujatie? Sústredené publikum sa s vašou značkou môže zoznámiť prostredníctvom originálnych reklamných suvenírov, ktoré budú účastníkom podujatia pripomínať príjemne strávené chvíle, no zároveň budú reprezentovať vašu značku, ktorá sa tak rýchlo rozšíri medzi novú potenciálnu klientelu.

Zaujmite potenciálnych zákazníkov suvenírmi, ktoré sa im zídu

V dnešnej dobe, keď máločo dostanete zadarmo, sú reklamné suveníry s logom vašej značky skvelou voľbou, ako prilákať a udržať si nových zákazníkov. Reklamný suvenír by však nemal byť len niečím, čo okoloidúcim „vtlačíte“ do ruky, ale zároveň predmetom, ktorý ľudia chcú a majú oň záujem. Praktickým a štýlovým doplnkom najmä počas letných festivalov sú klobúky, čiapky, šiltovky, ale aj sú slnečné okuliare s potlačou. Môžete si na nich nechať vytlačiť firemné logo alebo ich zladiť s vašimi firemnými farbami.

Neprehliadnuteľným suvenírom vhodným na festivaly môže byť aj obyčajný silikónový náramok, ktorý vďaka reklamnej potlači nemusí byť až taký všedný. Pekný a sympatický darček nielen pre deti poteší toho, kto ho bude nosiť, a veľmi rýchlo sa stane chodiacou reklamou. Reklamné silikónové náramky si môžete dať vyrobiť v rôznych farbách s akýmkoľvek nápisom, logom či sloganom. Silikónový náramok sa vyrába v rôznych veľkostiach, takže ho môžu použiť ženy, muži, ale aj deti.

Užitočným suvenírom počas festivalov je aj vodeodolný nafukovací obal na mobil so šnúrkou na krk, ktorý slúži ako ochrana mobilu pred pádom i pred vodou. Praktické sú aj reflexné prívesky a kľúčenky, ktoré odrážajú svetlo v tme. Ich súčasťou je, samozrejme, aj vaša reklamná potlač, vďaka čomu bude vaša značka viditeľná vo dne i v noci.

 

Zdroj obrázka: pixabay.com