Úvod Tlačové správy Jedinečný oddych pre každého

Jedinečný oddych pre každého

1048
0
ZDIEĽAŤ

Pod pojmom oddych si asi každý z nás predstavuje niečo celkom iné. Niekto vyhľadáva pokoj na odľahlom mieste, iný potrebuje byť v strede diania.

Dovolenka však nemusí byť len striktne o zábave, alebo ničnerobení. Za tých pár dní predsa zvládnete toho veľa. Môžete si tak aj ako pár, ktorý sa veľmi nezhodol na ideále letnej dovolenky vychutnať vzájomnú prítomnosť, oprostiť sa od starostí doma a naplno si vychutnať vlastné predstavy o dovolenke.

Všetko však závisí na ochote robiť kompromisy, veď predsa tie sú základným stavebným kameňom každého pevného vzťahu. Nájdite teda pochopenie pre svoju polovičku a hľadajte spoločnú reč. Určite by si každý najviac užil dovolenku presne podľa svojich predstáv, no zrejme nechcete cestovať každý sám, a viac ako jednu dovolenku do roka si nemôžete dovoliť. Preto, aby ste si oddýchli, snažte sa skĺbiť svoje predstavy do jednej reality. Riešenie môže predstavovať aj dohoda, že každý rok vyberie dovolenku niekto iný.

Ak Vám však chýbajú peniaze na exotiku, pokojne môžete zostať aj na Slovensku. Tu sú ceny prijateľnejšie a nemusíte sa obávať ani dlhej a náročnej cesty. Nájdete tu však aj kompromis, ktorý uspokojí Vás aj Vašu polovičku. Ak napríklad manželka trvá na wellnesse, no Vy chcete veľa času tráviť v prírode, pokojne si aj na dovolenku vezmite rybárske prúty. Kým si totiž Vaša manželka bude vychutnávať saunu, či príjemnú masáž, Vy môžete vyraziť na ryby.

Skĺbiť viaceré predstavy o dovolenke do jednej, Vám pomôže aj hotel Štiavnica. Viac sa o jeho službách dozviete na salamandra.sk.