Úvod Tlačové správy Grilovanie bez neporiadku

Grilovanie bez neporiadku

1082
0
ZDIEĽAŤ

Radi by ste si užili voľný čas v spoločnosti vašich známych na čerstvom vzduchu pri vôňach prúdiacich z grilu plného mäsových a zeleninových dobrôt, avšak odrádza vás od toho večný neporiadok, ktorý po grilovačke musíte upratovať? S Prachar.sk naňho môžete úplne zabudnúť. Grilujte zdravé pochúťky bez starostí s umývaním riadov či drhnutím roštu.

65083k

Po grilovačke už viac neumývajte mastné riady

Najväčšou chybou, ktorú môžete pri grilovaní spraviť, je vziať vaše nádherné riady vonku a nechať si ich zamazať od odolnej mastnoty. V tom prípade by vás čakali desiatky minúť nad kuchynským dresom, ktoré by ste strávili ich umývaním a nadávaním, že grilovať viac už nepôjdete. Najjednoduchšie by bolo všetko bezstarostne vyhodiť do koša a so špinou sa zbytočne nenamáhať. Práve to môžete urobiť aj vy. Grilovanie s plastovými taniermi, miskami či príbormi vám ušetrí kopec práce, pričom sa z týchto riadov vzhľadom na podmienky vonkajšieho stolovania dokážete aj plnohodnotne najesť. Riad na jedno použitie je veľmi lacný, a preto vás pár centov nebude určite trápiť. Vaša práca s umývaním je rozhodne niekoľkonásobne hodnotnejšia.

Tácky na grilovanie sa stanú nezameniteľným pomocníkom

Okrem riadov robí po nádherne strávenom čase pri grile vrásky na čele aj zapečený rošt. Na jednotlivých kovových rúrkach sú mastnota a kúsky jedla spečené na uhlík, ktorý nie a nie dostať z roštu preč. Neostáva vám preto nič iné ako zobrať kefu a rošt doslova drhnúť. Ak by ste však použili kvalitné grilovacie tácky, nič z tohto by ste nemuseli riešiť. Rošt by bol takmer úplne čistý a po grilovaní by ho stačilo len pretrieť handričkou. Navyše, výpek by ostal na tácke a mäso by sa pieklo vo vlastnej šťave. Bolo by tak šťavnatejšie a určite aj chutnejšie. Ak by sa niečo nedojedlo, mäso či zeleninu je možné nechať na rovnakej hliníkovej tácke, v ktorej sa piekli, a uložiť ich do chladničky.

Máte už aj vy jasno v tom, ako si zariadite najbližšiu grilovačku? Určite tak, aby ste s ňou mali aj po jej skončení čo najmenej starostí. Prachar.sk vám za výhodné ceny ponúka všetko, čo na to potrebujete.