Úvod Dom, byt a záhrada Čím doma chrániť drevo a maľovať?

Čím doma chrániť drevo a maľovať?

85
0
ZDIEĽAŤ
Čím doma chrániť drevo a maľovať?
Čím doma chrániť drevo a maľovať?

Prezradíme vám, ktoré prípravky vás pri starostlivosti o drevené prvky v domácnosti nesklamú aj kde si môžete zakúpiť základnú výbavu pre domáce maľovanie.

Produkty overené v praxi

Na jednej strane predstavuje drevo krásny, trvácny a cenovo dostupný materiál. Na druhej strane si však vyžaduje primeranú starostlivosť, aby sa tak zachovala jeho prirodzená krása, pôvodná štruktúra a životnosť. Pri údržbe drevených objektov sa môžete spoľahnúť na značku Belinka, ktorej produkty poskytujú drevu ochranu pred vplyvom počasia, pôsobením škodcov či mechanickým poškodením. Oceníte ich aj v prípade, že máte záujem drevené prvky vo vašej domácnosti ozdraviť, prípadne ich dekoratívne zafarbiť. Sortiment spoločnosti zahŕňa okrem iného tiež oleje na drevo, tenkovrstvové lazúry, ošetrujúce a impregnačné nátery či iné prípravky. Dostupné sú buď v bezfarebnej verzii alebo v odtieňoch, akými sú červený smrek, palisander, mahagón, buk, eben, orech a ďalšie.

Kvalita  služieb a produktov na prvom mieste

Mnohé z výrobkov uvedenej spoločnosti sú dostupné skladom, prípadne do piatich dní v internetovom obchode Bugy, ktorého sortiment zahŕňa tiež kozmetické prípravky, lazúry na drevo alebo tovar spojený s drogériou. Overené hodnotenia portálu zo strany spokojných zákazníkov sa dajú prečítať prostredníctvom portálu Heureka, kde je vyzdvihovaná predovšetkým rýchlosť dodania tovaru, široký výber a prijateľné ceny. Okrem e-shopu možno tiež osobne navštíviť niektorú z kamenných predajní situovaných v regiónoch Orava a Liptov. Súčasťou najväčšej predajne v Dolnom Kubíne je zároveň miešacie centrum, v ktorom si môžete nechať namiešať farbu podľa vašich predstáv.

Základom každého maľovania sú samozrejme v prvom rade farby, či už máme na mysli fasádne farby a omietky určené do exteriéru alebo interiérové farby na steny vo vnútornom prostredí.  Praktickým riešením sú tiež farby v spreji a zadovážiť si môžete aj súvisiaci tovar, ktorý môže zahŕňať všetko od čistiacich prostriedkov, riedidiel a odhrdzovačov cez maliarske náradie a pomôcky, tmely, sadry a lepidlá alebo kozmetiku pre drevo.