Úvod Financie a ekonomika Chcete si vziať pôžičku na bývanie? Pred uzatvorením zmluvy si ujasnite niekoľko...

Chcete si vziať pôžičku na bývanie? Pred uzatvorením zmluvy si ujasnite niekoľko zásadných pravidiel!

1814
0
ZDIEĽAŤ

Leto je už pomaly, ale isto za dverami a mnohým z vás by sa hodila finančná výpomoc na rekonštrukciu domu či kúpu vytúženého bytíku, na ktorý sa už toľko tešíte. Pochopiteľne, že nie každý má možnosť po ukončení štúdia bývať vo vlastnom, a práve preto je výhodné vziať si pôžičky od mBank, resp. vybrať si takú, ktorá bude vyhovovať vašim požiadavkám a uľahčili si takýmto spôsobom aktuálnu situáciu. Pred tým, ako sa rozhodnete pre výber konkrétnej pôžičky, v krátkosti si ujasníme základné rozdiely medzi hypotekárnym úverom a spotrebným úverom na bývanie, keďže nie každý vie, v čom sa odlišujú tieto dva bankové produkty.

Aký je rozdiel medzi hypotekárnym a spotrebným úverom?

Hypotekárny úver predstavuje úver na dlhú dobu, ktorý poskytuje jednu obrovskú výhodu – možnosť získania atraktívneho príspevku od štátu. V tomto prípade je rozhodujúcim faktorom váš vek a výška prímu, od čoho závisí aj samotná výška hypotéky. Spotrebný úver na bývanie je dlhodobým úverom, ktorý je viazaný na presný účel! Čo to pre vás v praxi znamená? Pri kúpe kuchynskej linky, stavebných materiálov či novej sedacej súpravy musíte banke všetko dokladovať, čiže dôležité je ukladať si jednotlivé faktúry.

Požičajte si na čokoľvek!

A čo by ste povedal na možnosť požičať si od banky prakticky na čokoľvek, a to bez zbytočných poplatkov? K tomu je určená pôžička na čokoľvek, ktorá je výhodná skutočne pre každého! Pokiaľ hľadáte najlepšiu ponuku na trhu, chcete si požičať od 350 € do 24 000 € s dobou splatnosti 12 až 24 mesiacov, neváhajte a vyplňte žiadosť ešte dnes, cez internet! Následne vám bude odoslaný email s finálnymi parametrami, schválenie vašej žiadosti, ktorú podpíšete a peniaze máte ihneď k dispozícií. Splňte si svoj sen o letnej dovolenke a požičajte si výhodnú pôžičku bez skrytých poplatkov, ktoré mnohých klientov zväčša odrádzajú.