Úvod Technika a Internet Obdarujte so srdcom

Obdarujte so srdcom

1374
0
ZDIEĽAŤ

Nie, nejde o nejaké darčekové srdiečka alebo podobné veci. Keď darujeme darček, obdarovaný by mal mať pocit, že je to z lásky. Z darčeka by malo byť jasné, že sme nad ním premýšľali. Teda nad darčekom. Možno práve teraz nad nejakým rozmýšľate.Niekto rád daruje veci praktické, niekto sa nad tým nezamýšľa. Iný zas by chcel, aby darček bol praktický a pekný zároveň. No, v každom prípade, nie je to jednoduché.

Čas ako darček pre nás

Samozrejme, na kúpu darčeka sa treba dobre pripraviť. Často nám jeho výber zaberie veľa času. Nemusí to tak byť v každom prípade. Tipom na praktický a pekný darček zároveň je aj tričko s vlastnou potlačou alebo potlačou podľa vlastného návrhu. Jeho výber nemusí zabrať pol dňa a určite jeho majiteľa poteší. Tričko môže nosiť a vždy mu bude pripomínať jeho darcu. A o to predsa ide, nie?

Darujte mužovi

V dnešnej uponáhľanej dobe je vzácny každý moment, ktorý nám spôsobí radosť. Chvíľa je neuchopiteľná, ale taká fotografia nám ju môže stále pripomínať. Je to taký čas na zamyslenie, na spomienku. Na moment, keď nám bolo dobre. Lenže často nahádžeme tieto naše momenty do kufra, v lepšom prípade do albumu. Ale z týchto fotografií môžeme urobiť krásnu veľkú spomienku. Puzzle s fotkou alebo fotoobraz je vhodný darček dokonca aj pre muža, priateľa alebo starého otca. Veď častokrát rozmýšľame nad tým, čo darovať mužskému pokoleniu. U žien je to predsa len jednoduchšie.

Darujte žene

Kvety potešia každú ženu, vedia dokonca veľa vypovedať a mnoho vecí zachrániť. . Lenže ich krása je pominuteľná. Nedokážeme ich uchovať po dlhý čas. A čo takto kvety na fotke, na hrnčeku, na fotografii? Zdá sa vám to ako zlý nápad? Na hrnčeku však nemusia byť iba kvety. Môžeme si vytvoriť vlastný návrh, kresbu alebo dať na hrnček akúkoľvek fotografiu. A pozitívom je, že hneď na počítači uvidíme výsledok, alebo aspoň náznak toho, ako bude hrnček s fotografiou vyzerať. A ženy majú rady praktické darčeky.

Trampoty s darčekmi

Vlastne nie, trampoty sme úspešne odbúrali. Dokážeme blízku osobu obdarovať a vzbudiť v nej pocit, že je jedinečná. Samozrejme, na darčeku je vidieť, že sme si s výberom dali aj trochu námahy. Môžeme ho vybrať pohodlne pri počítači, objednať , vytvoriť a dať si ho doručiť. Dnešné technológie sú výnimočné a mali by sa využívať na radosť sebe, aj iných. Veď naši blízki si to zaslúžia.