Úvod Uncategorized Aké obchodné regály zvoliť do predajne?

Aké obchodné regály zvoliť do predajne?

87
0
ZDIEĽAŤ
Aké obchodné regály zvoliť do predajne?
Aké obchodné regály zvoliť do predajne?

Sú neprehliadnuteľné takmer v každej predajni. Obchodné regály. Nájdete ich v predajni potravín, obchode s oblečením, aj v miestnom železiarstve či na pošte. Kvalitné regálové systémy sú jednoducho praktické riešenie pre mnoho odvetví podnikania. Aj to vaše.

Na trhu nájdete širokú ponuku obchodných regálov. Moderné regálové systémy umožňujú nielen prezentáciu, ale aj efektívne, prehľadné a bezpečné skladovanie tovaru priamo na predajni. Pozreli sme sa na základné typy obchodných regálov.

Základné typy obchodných regálov

Nie je regál ako regál. Zatiaľ čo na predaj kníh vám postačí užší regálový systém, na prezentáciu oblečenia oceníte širšie police. Ak predávate produkty atypických rozmerov, praktické riešenie do predajne predstavujú obchodné regály na mieru alebo konzolový regál.

Regálové systémy s policami

Samostatne stojace policové regály patria medzi obľúbené riešenia. Za skvelé ceny získate kvalitné regálové systémy vhodné pre široké spektrum predajní. Najčastejšie sa stretnete s drevenými, hliníkovými alebo oceľovými. Podľa typu predávaného sortimentu zvoľte regálové systémy s dostatočnou nosnosťou – najnižšiu nosnosť majú plastové, najvyššiu kovové obchodné regály.

Dizajn a materiálové prevedenie regálového systému zlaďte s vizuálom vašej predajne. Do predajne s ekologickými produktmi stavte na drevené alebo kovové, v menšej predajni potravín oceníte ľahko umývateľné plastové obchodné regály.

Policové regály sú vhodné pre potraviny, drogériu, predajne elektroniky, hobby predajne, kníhkupectvá, obchody s oblečením a obuvou či záhradné centrá. Vo všeobecnosti sú policové regály vhodné pre akúkoľvek predajňu.

Konzolové regálové systémy

Konzolové regály sú veľmi žiadané najmä v špecializovaných veľkoobchodných predajniach. Konzolové regály sú vhodné pre väčšie položky, ktoré by jednoducho boli pre bežné regálové systémy príliš veľké.

Konzolové obchodné regály spĺňajú vysoké bezpečnostné štandardy. Jednoducho sa s nimi manipuluje. Slúži na skladovanie tyčového alebo plochého materiálu, ale aj atypických paliet. Je určený pre skladovanie dlhého materiálu rôzneho druhu. Konzolové regály vám ponúkajú stabilné a kvalitné skladovanie vášho materiálu.

Obchodné regály – hlavný prvok predajne

Obchodné regály majú dôležitú úlohu pri vytváraní príjemného a prehľadného nákupného prostredia aj pri optimalizácii usporiadania tovaru na predajni. Ich výber by ste nemali podceniť – poraďte sa s profesionálmi zo spoločnosti MEDCOM. Na www.medcom.sk nájdete širokú ponuku regálových systémov pre rôzne typy predajní.

 

 

Zdroj: freepik.com, unsplash.com, shutterstock.com