Úvod Zdravie a Štýl Začnite úspešný boj s nadváhou

Začnite úspešný boj s nadváhou

836
0
ZDIEĽAŤ
úspešný boj s nadváhou

Sen o vytúženej figúre nie je nesplniteľnou métou. Zdravá a vyformovaná postava si však vyžaduje pevnú vôľu, zdravú životosprávu, dostatok pohybu a správne fungujúce metabolické procesy v tele. Pri diéte alebo športovaní sa nemusíte obávať siahnuť po doplnkoch stravy. Kvalitné a overené doplnky stravy vám pomôžu naštartovať úspešný boj s nadváhou.

Tri základné kroky v boji s kilogramami

V boji s kilogramami nestačí len túžba po peknej postave. Samozrejme, že na začiatku chudnutia býva predovšetkým snaha o zmenu, ale k nej musíte pridať aj pevnú vôľu. Najväčšiu rolu v chudnutí hrá strava. Vyvážený jedálniček, v ktorom budú mať zastúpenie všetky živiny tvorí až 80 % vášho úspechu v boji s kilogramami. Sen o zdravom a peknom tele nikdy nepremeníte na skutočnosť, ak sa budete snažiť svoj organizmus oklamať diétami. Telo sa oklamať nedá a diéta sa obráti voči vám ako nepriateľ – v jojo efekte a zničenom metabolizme. Druhým krokom chudnutia je pohyb. Lenivosť je niekedy silným protivníkom. Skúste ho prekabátiť a vymeňte 30 minút sledovania televízie za 30 minút pohybu. Zo začiatku športujte trikrát týždenne. Postupne by ste sa mali dopracovať k štyrom minimálne polhodinovým tréningom počas jedného týždňa. Striedajte kardio tréningy s posilňovaním. Kardio tréning vám pomôže spáliť kalórie a posilňovanie vyformuje svalstvo. Tretím krokom chudnutia ja perfektne fungujúci metabolizmus. Spomalená látková výmena v tele je často príčinou neúspešného boja za štíhlu figúru. Metabolizmus pomáhajú naštartovať špeciálne látky obsiahnuté v doplnkoch stravy, ktoré sa označujú ako harmonizátory metabolizmu.

Perfektne fungujúci metabolizmus vďaka harmonizátorom

Metabolizmus zničený diétami vám pridáva na váhe a poškodzuje vaše zdravie. Ruka v ruke so zle fungujúcou látkovou výmenou prichádza častá únava, bolesti hlavy, kožné prejavy a vznik mnohých závažných ochorení. Skúste dať šancu prírode a doplnkom stravy obsahujúcim prírodné látky.

Chitosan

Medzi harmonizátory metabolizmu patrí látka Chitosan. Chitosan je druhom vlákniny a bol objavený už pred vyše sto rokmi na území Japonska. Vyrába sa z ulít morských živočíchov, ktoré v sebe skrývajú látku chitín. Chitosan má nulovú kalorickú hodnotu a jeho užívanie nemá žiadne vedľajšie účinky. Túto zázračnú látku nevie telo spracovať, ale má jedinečnú vlastnosť. Je ňou schopnosť viazať na seba až šesťnásobne viac tuku ako je jeho váha. Vďaka tejto schopnosti plne pohltí všetky tuky ešte pred ich usadením v tele. Následne tieto tuky organizmus v stolici vylúči. Vďaka tomu sa vaša váha bude znižovať a príde k naštartovaniu metabolizmu. Okrem týchto priaznivých účinkov sa zlepší fungovanie čriev, ktoré sú základom imunity. Telo bude odolnejšie voči vírusom i baktériám. Chitosan pomáha taktiež pri poruchách zažívania. Opomenúť nemôžeme ani jeho schopnosť znižovať hladinu cholesterolu v krvi. Chitosan sa užíva približne pol hodiny pred jedlom a čiastočne znižuje pocity hladu. Chitosan ako doplnok stravy sa často vyrába v kombinácii s vitamínmi, čím sa zvyšuje jeho pozitívny vplyv na zdravie.

Fenuprim

Veľmi efektívny harmonizátor metabolizmu je produkt Fenuprim. Je to synergicky pôsobiaca, podľa čínskej receptúry zostavená kombinácia piatich prírodných látok.Táto krajina je známa využívaním sily prírody na liečbu chorôb. Preto je Fenuprim jedinečným prípravkom, ktorý vám pomôže schudnúť a navyše prispieva k stabilizácii látkovej výmeny. Fenuprim je spojením piatich prírodných látok spolu s vysokokvalitnými vlákninami Fenustar a Chitomax, ktoré pomáhajú pri redukcii váhy. Účinok Fenuprimu nastáva prakticky okamžite. Oproti prvému spomínanému prípravku dokáže blokovať nielen tuky, ale i sacharidy. Práve nadmerný príjem sacharidov je často príčinou priberania na váhe. Fenuprim upraví hladinu cukrov v tele a privedie metabolizmus opäť do top stavu. Okrem toho sa zlepší vaše trávenie či zníži cholesterol (vďaka rastlinám senovka grécka, kôry zo škoricovníka a gymneme). Fenuprim je cestou nielen ku krásnej postave, ale aj pevnejšiemu zdraviu.