Úvod Zaujímavosti Wellness, na ktorý nezabudnete

Wellness, na ktorý nezabudnete

1468
0
ZDIEĽAŤ

Takmer každý pociťuje únavu a stres, no nevie, ako zastaviť čas a kvalitne zrelaxovať. Možno aj vy patríte k tým, ktorí sa snažia oddýchnuť si podvečer v kresle alebo v posteli, no stále to nie je to pravé orechové. Poradíme vám! Potrebujete dávku oddychu vo wellness centre. Kam sa vybrať alebo vyslať svojich najbližších?

Sauny alebo bazény nie sú oddychovou záležitosťou len pre páry, dokonalý relax vie spojiť kamarátky, ale aj rodinu. Wellness ocení aj svokra, ktorá môže vyraziť na víkendový “babský” oddych. Staršia generácia totiž rada oddychuje a keďže hotely ponúkajú možnosť zakúpiť darčekové poukážky, môže to byť tip na ideálny darček k narodeninám či na Vianoce.

Pýtate sa, kam sa vybrať? Čo tak krásny výhľad do prírody a ticho spojené so šumom potoka Demänovka? Máme pre vás tip na dokonalý relax – Grandhotel Jasná v Nízkych Tatrách s dokonalým výhľadom na Chopok.

Wellness ako z rozprávky

Výhodou ubytovania v hoteli je možnosť vstupu do wellness centra po celý čas zadarmo, čiže žiadne príplatky za hodiny strávené v bazéne či vírívke platiť nemusíte. Grandhotel Jasná ponúka vo svojom wellness centre viacero atrakcií. Zaplávať si môžete vo vnútornom bazéne s masážnymi tryskami, zohriať sa môžete v saunovom svete a rovno z horúcej sauny sa môžete ochladiť vo vonkajšom jazierku. Tu je priestor rozmaznávať svoje telo i myseľ.

Oddych na každom milimetri

Pri vstupe do wellness centra si môžete vybrať, akú procedúru alebo druh oddychu si žiadate. V centre sa nachádza veľký vnútorný bazén s hydromasážnymi tryskami a vírivka. Vo vonkajšej časti centra nájdete ochladzovacie jazierko a dvoje jacuzzi, ktoré zregenerujú vaše telo pod holým nebom aj v noci. Po osušení sa môžete ohriať v saunovom svete. Vyberte si, či začnete vo fínskej, soľnej, parnej alebo aromaterapeutickej saune. Ak patríte k otužilcom, môžete zrelaxovať v dvoch vonkajších fínskych saunách a potom zamieriť rovno pod sprchy s tropickým a arktickým ľadovým dažďom či vedro s ľadovou vodou.

Wellness masáže a procedúry

Pokoj nájdete v relaxačnej miestnosti, kde vás ohluší šum potôčika či štebot vtákov. Už len samotný výhľad na prírodu vás upokojí, až nebudete chcieť odísť.  Uvoľniť telo a vypnúť myseľ prostredníctvom wellness masáže a mimoriadnych procedúr bude dokonalým balzamom.

V ponuke masáží a procedúr je v Jasnej na výber klasická masáž, klasická masáž so zábalom, bankovanie, športová a relaxačná masáž alebo uvoľňujúca masáž lávovými kameňmi.

Hýčkať sa môžete nechať prostredníctvom wellness balíkov, ten najzakladanejší obsahuje 25-minútovú klasickú masáž, rašelinový zábal na 20 minút a 25-minútovú reflexnú masáž chodidiel. Okrem základného Vitalita balíku sú v ponuke balíky ako Tatranský rituál zahŕňajúci masáž tatranským drevom a zábal v sene, Regeneračný balík zahŕňajúci masáž tváre a dekoltu a regeneračná masáž nôh, Rodinný balík, ktorý obsahuje masáž pre dospelého aj dieťa a Starostlivosť o nohy, ktorý zahŕňa píling nôh spolu s regeneračnou masážou nôh. Ak trpíte slabšou imunitou, balík na jej posilnenie bude pre vás ako stvorený. Obsahuje celotelovú masáž BIO olejom a pleťové ošetrenie BIOFÁZOU.

Tatranské kúpeľníctvo v Jasnej

že by ste uvítali niečo inovatívne, čo spojí relax so zdravím? Jedinečný koncept Tatry wellness elixír spája stradíciu tatranského kúpeľníctva s ozdravovaním a blahodárnymi účinkami nedotknutej tatranskej prírody. Prináša uniktány wellness, počas ktorého zažijete biopedikúru Garra Rufa rybičkami, demänovský kúpeľ, masáž tatranským drevom či Breussova masáž. Jedinečnou bodkou budú lahodné wellness čaje a možnosť vyskúšať špeciálne namiešanú prírodnú kozmetiku.

Na výber je veľmi veľa možností, ako si v prepychovom wellness centre oddýchnuť. Či už vo vode, na suchu s masážnym olejom alebo v horúcom vzduchu v saunách. Pobyt v luxusnom hoteli s dokonalými službami a špičkovým wellnessom môžete venovať ako darček, ktorý pohladí na duši a to doslova…