Úvod Tlačové správy Vysávače! Každý ich pozná a každý ich potrebuje.

Vysávače! Každý ich pozná a každý ich potrebuje.

1547
0
ZDIEĽAŤ
Dnes sa na trhu objavujú vysávače rôznych typov. Klasické, robotické, akumulátorové, 
antibakteriálne a mnohé iné.
Renomovaná nemecká firma s dlhoročnou tradíciou ponúka centrálne vysávače, s ktorými sa naozaj nenarobíte, tieto vysávače vytvárajú s potrubím domu jeden obeh.
 
Prach a rôzne nečistoty sa odsajú potrubím do zberníka nečistôt. Predstavte si vysávače bez naťahovania sa s filtračnými vreckami a filtrami. 
Takýmito vysávačmi sú vysávače typu Premium od firmy Thomas.
Máte na výber od ľahkých, jednoduchých a výkonných až po vysávače s väčšou kapacitou nádoby s efektívnym vybavením. Ľahko a pohodlne si vyberiete z ponuky.
 
Máte domáce zvieratko a už si neviete dať rady ako po ňom vyčistiť najrôznejšiu nečistotu? Aj pre vás si firma Thomas našla riešenie. Vďaka jednoduchej obsluhe s intuitívnym ovládaním bude čistenie po domácich miláčikoch zábavou.
Alergici nebudú mať viac problémov, pretože proces čistenia je nasledovný: najskôr sa nanáša čistiaci roztok na podlahu a spolu s naviazanými nečistotami sa následne odsáva do zbernej nádoby na špinavú vodu. Oveľa viac informácií nájdete tu.
 
Firma Thomas vznikla v Nemecku a v Českej republike má zastúpenie od roku 2005. Zárukou spoľahlivosti a kvality prístrojov THOMAS je vlastný tím kvalifikovaných odborníkov, ktorí ich navrhujú a vyrábajú vo vlastnom závode v Nemecku a vysoký stupeň flexibility. Toho dôkazom je aj výborné hodnotenie spoločnosti STIFUNG WARENTEST, významnej nezávislej organizácie pre testovanie kvality výrobkov.