Úvod Dom, byt a záhrada Výhodné použité stroje CAT

Výhodné použité stroje CAT

282
0
ZDIEĽAŤ

Pre stredné a malé firmy, živnostníkov i jednotlivcov

Zháňate stavebné stroje, ale nechcete si kupovať nové? Nemusíte. Dobrým riešením sú tie použité alebo návšteva požičovne, kde ich získate výhodne a na čas, aký potrebujete.

Rýpadlo, nakladač, dumper alebo iný stroj renomovanej značky CAT (Caterpillar) nájdete v predajni a požičovni Zeppelin. Navštívte ich pobočky v Bratislave, Žiline či Košiciach.

Prečo sa oplatí staviť na použité stavebné stroje CAT?

Možno si poviete, že dôvodov je mnoho. Napadne vás azda ten pre vás naj – cena. No pri týchto strojoch sa dbá aj na ich pôvod, servis a k dispozícii sú tiež dva záručné programy.

Ideálne pre živnostníkov a malé firmy

Ste malý alebo stredný podnik, prípadne živnostník? Jednotlivec, ktorý si potrebuje zaobstarať menší univerzálny bager na práce okolo domu či pozemku? Práve pre vás je toto veľmi výhodné riešenie. Požičajte si alebo zakúpte použité stroje a techniku. Majú za sebou dôkladnú previerku pôvodu a servis, aby boli  schopné poskytnúť majiteľovi potrebné služby.

Dva výhodné záručné programy

V ponuke použitých strojov Caterpillar sú dva druhy záručných programov podľa veku a stavu stroja:

  1. certifikované použité stroje so zárukou CAT Certified Used (záruka 12 mesiacov, max. 3000 motohodín),
  2. použité stroje s predĺženou zárukou Dealer Certified Used (záruka 6 mesiacov, maximálne 1500 motohodín),

pričom oba zahŕňajú:

* pohonný systém (motor bez príslušenstva, vybrané súčasti palivového a chladiaceho systému, prevodovka, menič, nápravy, koncové prevody, diferenciál, vybrané elektronické súčasti pohonu, hydraulické motory hnacieho  systému na vybraných modeloch),

* hydraulický systém (hydraulické vedenie, rýchlospojky, hydraulická nádrž, čerpadlá, hydromotory, rozvádzač, otočný prevádzač, valce, ventily a akumulátory, chladič oleja, vybrané súčasti  hydraulického brzdového systému.

Aké kritériá spĺňajú použité stroje CAT?

Okrem toho, že ponúkajú zákazníkom cenovo výhodnú alternatívu pri rozhodovaní o kúpe stavebného stroja, spĺňajú mnohé prísne, výrobcom predpísané kritériá, ako sú:

  • výborný celkový technický stav a vzhľad
  • predpísaný vek
  • počet odpracovaných motohodín
  • servisná starostlivosť a pravidelnosť údržby
  • analýza oleja
  • technická inšpekcia

Okrem širokého spektra stavebných a cestných strojov CAT, Zeppelin poskytuje i kompletnú ponuku motorov a príslušenstva tejto značky. Nech už potrebujete zo stavebnej techniky čokoľvek, určite tu nájdete pre vás najvýhodnejšie riešenie.