Úvod Zaujímavosti Nakupujte hygienický materiál do firmy efektívne

Nakupujte hygienický materiál do firmy efektívne

195
0
ZDIEĽAŤ

Toaletný papier, mydlá, dezinfekcie, či obyčajné kuchynské utierky sú nepostrádateľnou súčasťou každej kancelárie. Ich nákup často berú majitelia len ako povinnú jazdu. Vybočte z rutiny a skúste sa s nami zamyslieť nad tým, či sú vaše nákupy efektívne z finančného aj časového hľadiska.

Nákupom hygienických potrieb sa dá totiž ročne ušetriť stovky eur. Ako?

Hitom posledných mesiacov sú tekuté antibakteriálne mydlá vzhľadom na pandemickú situáciu.

Je dokázané, že menej kvalitného a lacnejšieho tekutého mydla minú ľudia priemerne o 35% viac ako je to u hustých a kvalitných výrobkov.

Keď si k tomu pripočítame hygienickú stránku, zistíme, že sa skutočne neoplatí šetriť na nesprávnom mieste. Ako si ale z obrovského množstva produktov vybrať tie, ktoré sú kvalitné a zároveň majú primeranú cenu?

Vedeli ste, že?
Použitie alkoholového gélového dezinfekčného prostriedku na ruky v triede poskytlo celkové zníženie absencie v dôsledku infekcie o 16,8% medzi 16 základnými školami a 6 000 žiakmi.

Najlepšou cestou sa ukazuje zverenie nákupu hygienických pomôcok profesionálom.
Spoločnosť Bemalux Cleaning Corp. s.r.o. sa už roky venuje upratovaniu kancelárií po celom Slovensku.

Vďaka neustále pribúdajúcim zákazkám si u svojich dodávateľov hygienických a upratovacích prostriedkov vyslúžili lepšie ceny. Práve vďaka tomu vedia poskytovať hygienické pomôcky pre svojich klientov za výnimočne dobré ceny.

Druhou obrovskou výhodou sú skúsenosti, ktoré za svoju existenciu získali. Presne vedia, ktoré produkty sú kvalitné, ktoré zbytočne predražené, a ktorým by sa bolo lepšie vyhnúť. Vy tak získate overenú kvalitu za špeciálne ceny.

Fakt alebo mýtus? Používanie antibakteriálneho mydla je zdravšie

Podľa Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb sa nenašli žiadne dôkazy o tom, že používanie antibakteriálneho mydla nás udržuje zdravších ako bežné mydlo.

Ak hľadáte spoľahlivého dodávateľa so skúsenosťami, vedomosťami a skutočne dobrými cenami hygienických pomôcok, neváhajte kontaktovať spoločnosť Bemalux, ktorá vám obratom vypracuje cenovú ponuku. Už žiadne cestovanie po obchodoch, či nákup predražených tovarov. Vážte si vlastné financie a čas.