Úvod Zdravie a Štýl Vitamíny pre tehotné – stravovanie v tehotenstve nikdy nebolo jednoduchšie!

Vitamíny pre tehotné – stravovanie v tehotenstve nikdy nebolo jednoduchšie!

1168
0
ZDIEĽAŤ

Ako tehotná žena ste sa určite dopočuli o nekonečnom množstve rád, ako by ste sa mali počas obdobia tehotenstva stravovať. Je to pritom veľmi jednoduché, stačí iba dopĺňať potrebné vitamíny a minerály!

Tehotenstvo rozhodne nie je práve najľahšie obdobie v živote ženy. Pre ženy, ktoré ho zažívajú prvýkrát, je to o to náročnejšie, že nevedia, čo ich čaká a ako sa na jednotlivé fázy tehotenstva pripraviť. Nech už totiž študujete akékoľvek množstvo literatúry, počúvate akékoľvek množstvo rád starších a skúsenejších žien, reálny pocit toho, čo vás pri tehotenstve čaká, získate až na vlastnej koži. Hlavnou vecou, ktorá robí tehotenstvo tak náročným, je skutočnosť, že jeho priebeh je u každej ženy iný. Nikdy tak neviete presne povedať, čo bude pre vás, ako tehotnú ženu, dobré a zlé. Narážame pri tom na jedlo a nápoje, teda výživu, ktorá je pri tehotenstve kľúčová. Počas tehotenstva a dojčenia by ženy nemali konzumovať kyslé potraviny, ťažko stráviteľné potraviny, jedlo ktoré nadúva, ale aj potraviny s výraznou chuťou, ako napríklad cesnak. Keď ale máte takto obmedzený jedálniček, ako zariadiť, aby vášmu telu nechýbali potrebné minerály a vitamíny?

Riešenie? Vitamíny pre tehotné!

Výživa v tehotenstve je náročná najmä z dôvodu spomínaného obmedzeného jedálnička, ktorý ale zároveň musí obsahovať všetky vitamíny potrebné pre bezproblémovú výživu plodu, tehotenstvo, ale aj dojčenie. Keďže skladať špecifický jedálniček, ktorý by obsahoval všetko potrebné, je mimoriadne náročné, je tu jednoduchšie riešenie – doplnok stravy MamaDHA. Základom tohto prípravku je DHA – kyselina z omega3. Tá je doplnená o kyselinu listovú, jód, vitamín D a horčík, teda o látky, ktoré ženské telo počas tehotenstva a dojčenia potrebuje najviac. Prípravok ale zároveň neobsahuje vitamín A a železo, ktoré sú u niektorých žien problematické a predpisuje ich priamo gynekológ. Doplnok stravy MamaDHA je tak plnohodnotne bezpečný a účinný. Tak nečakajte a doplňte všetky vitamíny potrebné počas tehotenstva ešte dnes!