Úvod Dom, byt a záhrada Párty stany – ideálne prístrešky na biznis a voľný čas?

Párty stany – ideálne prístrešky na biznis a voľný čas?

1354
0
ZDIEĽAŤ

Hľadáte originálny a jednoduchý prístrešok, ktorý spoľahlivo zastreší vaše podnikanie, ale aj zábavné aktivity? Párty stany môžu byť ideálnym riešením. Ako taký párty stan vybrať a akých chýb pri výbere sa vyvarovať?

Letný čas je pomaly tu, čo znamená len jedno – veľa firiem, ale aj bežných ľudí, sa začína pozerať po jednoduchých prístreškoch, ktoré v tomto období poskytnú spoľahlivý tieň a ochranu pred vonkajšími vplyvmi. Dilema je nasledovná. Predstavte si, že máte svoj vlastný biznis a predávate chladené nápoje na rôznych letných akciách a festivaloch. Keďže tie sa konajú vonku, potrebujete nejaký prístrešok, ktorý by váš biznis spoľahlivo ochránil. Áno, môžete sa rozhodnúť pre jednoduchý slnečník, ten by vám ale rozhodne spravil viac problémov ako úžitku. Bol by malý, nevytváral by teda dostatočný tieň, nádoby s nápojmi by ste tak museli zakryť nejako inak, plus pred dažďom by vás neochránil asi vôbec. Opačným extrémom sú zas zbytočne veľmi veľké stany. Vybaviť si veľký stan so všetkými stenami môže byť dobrý nápad v zime, ale rozhodne nie v lete, keď na neho svieti slnko. Za chvíľku sa totiž prehreje a sami v ňom nebudete vedieť vydržať. Ideálnym riešením by tak bolo niečo medzi, iným slovom, párty stany.

Pozor na kvalitu!

To, že v živote by ste mali veci vyberať najmä na základe kvality, počúvame na každom rohu. A párty stan nie je výnimka, jedine spoľahlivé a overené párty stany sú garanciou, že budete spokojní. Tradičný problémom nekvalitných a lacných párty stanov býva často mimoriadne zložitý a chaotický systém zaistenia stanu po jeho poskladaní, s ktorým musíte doslova bojovať. Stretnúť sa môžete aj s párty stanmi, pri ktorých sa šetrilo na konštrukcii, čo sa prejaví na jej nadmernej labilite. Lacné párty stany taktiež často začnú trpieť koróziou, blednutím plachty, prípadne stratou vodotesnosti. Toto zažívať rozhodne nechcete, či už stan plánujete používať na biznis, záhradné párty, rybárčenie alebo čokoľvek iné.

Brimo – certifikované párty stany, ktoré nesklamú!

Pozrime sa na párty stany značky Brimo, ktoré sú peknou ukážkou toho, ako by mal kvalitný párty stan vyzerať. Ako prvý vás poteší široký výber párty stanov, vyberať môžete z mnohých farieb a veľkostí, môžete si tak byť istí, že nájdete párty stan presne podľa vašich predstáv. Po tom, ako váš nový párty stan obdržíte, si všimnete ďalšiu pozitívnu vlastnosť, že párty stany Brimo sú rýchlo rozkladajúce a vďaka inovatívnemu systému zaistenia ich dokáže rozložiť rýchlo a bezpečne skutočne každý. Ich odolná konštrukcia natretá práškovou farbou, ktorá zabezpečuje odolnosť proti nárazom a korózii a zároveň je odolná voči UV žiareniu zo Slnka, sa postará o pevné základy celého párty stanu. Zabudnúť netreba ani na kompletne vodotesnú plachtu, ktorej farba je tiež odolná voči poškodeniu a UV žiareniu. Sčítané a podčiarknuté, ak hľadáte spoľahlivý a odolný párty stan, zahradné altánky Brimo sú rozhodne správnou voľbou!