Úvod Dom, byt a záhrada V detskej izbe sa musia deti cítiť predovšetkým komfortne!

V detskej izbe sa musia deti cítiť predovšetkým komfortne!

2139
0
ZDIEĽAŤ

Máte len obmedzený rozpočet, no aj napriek tomu by ste chceli vašim ratolestiam vybudovať izbu snov, v ktorej sa budú cítiť zakaždým komfortne? Výborne! Veď už dávno neplatí, že moderná a útulná izba je niečím, čo si môžu dovoliť len rodiny s vyšším príjmom! Stavte na istotu a vykúzlite vašim deťom izbičku, do ktorej sa vždy radi vrátia!

Vedeli ste, že svetlé farby opticky zväčšia priestor?

Čo sa týka farieb, vsaďte na svetlejšie odtiene, ktoré priestor opticky zväčšia, no zároveň nechajte deti, aby si sami vybrali farby, aké chcú oni sami. Miesto robustnej obývacej steny vsaďte na jednoduchý detský nábytok, ktorý ušetrí miesto, a teda poskytne dostatok voľného priestoru na hranie či relax. Uzavreté skrinky vymeňte za poličky a otvorené policové systémy, kde detičky môžu mať vystavené svoje najobľúbenejšie hračky či knihy. A klasické úložné priestory? Výbornou voľbou je vstavaná skriňa, ktorú si koniec koncov môžete nechať prispôsobiť podľa vlastných preferencií, ktorá spolu s úložnými boxami vytvorí dojem hravosti a elegancie zároveň.

Kvalitná posteľ musí byť!

V prípade, že máte viacero detičiek, je jasné, že jedným z najideálnejších riešení je práve poschodová posteľ, ktorá zaberá i najmenej miesta. Touto voľbou teda nič nepokazíte, keďže posteľový priestor minimalizujete, no zároveň poskytnete deťom maximálne kvalitný spánok i úložný priestor na hračky či oblečenie, ktorý sa zväčša nachádza pod spodnou posteľou. A na čo by ste ešte nemali zabudnúť? No predsa na detské koberce, ktoré nielen dodajú izbe akúsi hrejivosť, ale zároveň ochránia vašu prekrásnu plávajúcu podlahu pred poškrabaním hračkou či akýmkoľvek iným mechanickým poškodením, ktorému sa pri detičkách nevyhneme. Pamätajte, že zariadiť detskú izbu nie je až také jednoduché, ako sa spočiatku môže zdať, no zároveň treba dodať, že aj dnes nájdeme na trhu finančne dostupné „kúsky“, ktoré si okamžite zamilujete aj vy!