Úvod Technika a Internet Uzamykateľný box zaistí vašim výrobkom bezpečnosť

Uzamykateľný box zaistí vašim výrobkom bezpečnosť

682
0
ZDIEĽAŤ

Ak vyrábate výrobky, ktoré sú náchylnejšie na zničenie, prípadne sú drahšie, a tak sa obávate ich krádeže, nie je nič jednoduchšie ako používať uzamykateľné boxy. Jedná sa o bezpečnú variantu, ako uskladniť a uložiť výrobky, ktoré chcete ochrániť pred znehodnotením a stratením. Uzamykateľné boxy vám ako firme ponúka špecialista Schoeller Allibert, ktorý má v danej oblasti dlhoročnú prax.

V ponuke firmy Schoeller Allibert nájdete uzamykateľný box v dvoch radoch – INTEGRA a KAIMAN. Záleží len na vás, po akom modeli siahnete, obaja sú totiž charakteristické svojimi špecifickými vlastnosťami. Čo majú spoločné, je univerzálnosť, teda sa dajú využiť prakticky v akejkoľvek oblasti výroby, predaja a služieb. Uzamykateľný box zaistí aj bezpečnú prepravu akýchkoľvek výrobkov.

Uzamykateľný box a jeho výhody

Rovnako ako všetky druhy plastových prepraviek, tak aj uzamykateľný box má svoje výhody, kvôli ktorým sa oplatí zaobstarať si ho. V prvom rade vás nadchne, že ho použijete kedykoľvek a kdekoľvek, bez ohľadu na to, čo vyrábate. Ak potrebujete prepraviť súčiastky, ktoré by sa mohli ľahko stratiť alebo zničiť, uzamykateľný box sa vám stane nápomocný.

Ďalej sa pýši ľahkosťou a odolnosťou voči vonkajším vplyvom, teda nevadí mu ani nízke, ani naopak vysoké teploty. V neposlednom rade vás nadchne možnosť stohovať jednotlivé boxy na seba, a tým pádom efektívne optimalizovať náklady v logistike a pri skladovaní.

Ako je zaistená bezpečnosť?

Snáď najdôležitejšou súčasťou je bezpečnostný prvok, ktorý chráni veci uložené vo vnútri. Veko je vyrobené z rovnakého materiálu ako samotný box. Je uzamykateľné, pričom k boxu sa veko pripevňuje pomocou klipov. Akonáhle box uzavriete, ešte ho zaistite bezpečnostnou plombou, ktorá zvyšuje bezpečnosť.

Pozrite sa teda do ponuky firmy Schoeller Allibert, určite si vyberiete nielen uzamykateľné boxy, ale aj ďalšie plastové prepravky a obaly.