Úvod Tlačové správy Urobte Vianoce aj svojmu domácemu miláčikovi

Urobte Vianoce aj svojmu domácemu miláčikovi

981
0
ZDIEĽAŤ

Vianoce sú už naozaj za dverami. Veď ani sa nenazdáme a budeme sedieť pri štedrovečernom stole a po chvíľke aj pod stromčekom. Ak sa už tešíte na rozbaľovanie vianočných darčekov, tak porozmýšľajte či ste ešte na nejaké vianočné darčeky nezabudli. Ak si hovoríte, že pre celú rodinu i priateľov darčeky máte, tak vám pripomenieme ešte dôležité bytosti – vaše domáce zvieratká.

Hoci nemusíte hneď zvieratkám darčeky krásne baliť a dávať ich pod stromček, je pekné keď im na štedrý deň doprajete niečo výnimočné. Zvyčajne postačí nejaká lepšia maškrta, ktorú inak zvieratko nedostáva, no ak máte bytovú mačičku či psíka, je vhodné mu pod stromček dať aj niečo väčšie. Dobrou inšpiráciou vám môžu byť chovateľské potreby na najdom.sk.

Nájdete tam totiž množstvo chutných maškŕt, ale i oblečenie pre psíkov a rôzne zaujímavé hračky a pelechy. Ak sa vám teda zdá, že vášmu psíkovi či mačičke sa pelech rozpadáva, tak nie je lepší čas ako Vianoce na zadováženie nového miesta na oddych pre vášho domáceho miláčika. Záleží len na vás, či stavíte na jednoduchý a jednofarebný pelech alebo budete chcieť niečo výnimočnejšie a zaujímavejšie. Ponuka je naozaj široká, takže iste nájdete pelech, ktorý sa vám bude štýlovo hodiť do bytu, a zároveň sa v ňom bude váš psík cítiť pohodlne.

Najdom.sk vám však neponúka iba potreby pre psíkov a mačičky, nájdete tu totiž množstvo akvaristických a teraristických doplnkov, ale i potreby na chov hlodavcov, takže na svoje si príde i váš škrečok, potkan či morča.

Ak už vianočný nákup chovateľských potrieb nestíhate, nevadí. Vaše domáce zvieratko sa malej pozornosti určite poteší v akomkoľvek období.

FOTO: By Stuart Miles, freedigitalphotos.net