Úvod Automagazín Udržateľnosť a bezpečnosť – nové pneumatiky Continental UltraContact NXT

Udržateľnosť a bezpečnosť – nové pneumatiky Continental UltraContact NXT

120
0
ZDIEĽAŤ
Udržateľnosť a bezpečnosť – nové pneumatiky Continental UltraContact NXT

S prémiovými pneumatikami sa v poslednom období pretrhlo vrece. Zo všetkých musíme vypichnúť nové pneumatiky  Continental UltraContact NXT. V nedávnych testoch ADAC sa im podarilo získať hodnotenie ako dobré pneumatiky vo všetkých preverovaných kategóriách. Čo môžete od týchto pneumatík očakávať?

Ekologické pneumatiky Continental UltraContact NXT

Pneumatiky Continental UltraContact NXT by sa mali dostať na pulty obchodov približne o mesiac. Od júla budete mať možnosť kúpiť letné pneumatiky, ktoré sú ekologické, ekonomické a bezpečné. Tieto pneumatiky sú vyrábané až zo 65 % z recyklovaných zdrojov. Obnoviteľnosť je témou číslo jedna z hľadiska ekológie, takže kto chce šetriť prírodu, ten by mal dať prednosť udržateľnému príslušenstvu k vozidlám. Letné pneumatiky Continental UltraContact NXT sú okrem recyklovaných zdrojov vyrábané z BIO materiálov.

Pneumatiky Continental UltraContact NXT na všetky osobné vozidlá

Letné pneumatiky Continental UltraContact NXT budú dostupné pre malé osobné i ako off road pneu. Postupne by sa mali na trh uviesť až v 19 rôznych rozmeroch. Tešiť sa na pneumatiky Continental UltraContact NXT môžu aj majitelia elektrických vozidiel. Vyzerá to, že pôjde naozaj o obľúbené pneumatiky, ktoré majú dobré hodnoty pre hmotnostný i rýchlostný index.

Vysoké hodnotenia vo všetkých kategóriách energetického štítku

Letné pneumatiky Continental UltraContact NXT dostali v testoch najvyššie hodnotenia vo všetkých kategóriách na energetických štítkoch EU. Hodnotenia A získali v oblasti valivého odporu, chovania sa na mokrej vozovke i v kategórii hlučnosti. Znamená to, že ide o veľmi bezpečné a komfortné pneumatiky.

Využite možnosti programu ContiGarant

Spoločnosť Continental si je kvalitou svojich pneumatík naozaj istá. Poskytuje spotrebiteľom možnosť registrácie v zaujímavom programe ContiGarant. Po kúpe pneumatík sa zaregistrujte na stránkach spoločnosti a získate rozšírené možnosti garancie. Po dobu 12 mesiacov vám Continental vráti peniaze za pneumatiky v plnej výške v prípade, že sa poškodenia spôsobené počas bežnej prevádzky nebudú dať opraviť. Odškodnenie sa vzťahuje na roztrhnutie bočnice, prepichnutie dezénu alebo prerazenie pneumatiky. Registráciu je nutné vykonať do 30 dní od kúpy. Registrovať sa dajú pneumatiky na všetky osobné vozidlá v maximálnom počte 40 kusov na jedného zákazníka.

Zdroj: www.continental-tires.com