Úvod Zaujímavosti Túžite letieť vrtuľníkom? Smelo do toho!

Túžite letieť vrtuľníkom? Smelo do toho!

102
0
ZDIEĽAŤ
Túžite letieť vrtuľníkom? Smelo do toho!

Túžby si treba plniť. Súčasná doba umožňuje ľuďom robiť takmer všetko, na čo majú chuť, odvahu alebo peniaze. Detské sny je možné zrealizovať v dospelosti. Tajné želania je možné zmeniť na nádhernú realitu. Túžite po lietaní vo vrtuľníku? Smelo do toho. Zážitkové darčeky vám umožnia vyskúšať všetky druhy lietania a dokonca pilotovanie.

Letecké zážitkové darčeky pre ženy

Agentúry predávajúce zážitkové darčeky majú v ponuke celú paletu letov, z ktorých si vyberie vaša žena, mama i babička. Letecké zážitky nadchnú dámy rovnako ako pánov. Zážitkové darčeky pre ženy vo forme lietania môžu mať rôzne podoby. Práve let helikoptérou je pre ženy perfektný dar. Helikoptéra letí nižšie ako lietadlo, dámy si užijú pohľad na panorámu pod sebou. Let nie je tak rýchly ako v lietadle. Je možné si detailne pozrieť svet z hora nielen ako mihnutie alebo vzdialený obraz. Zaujal vás pohľad na pamiatku alebo jazero? Vrtuľník dokáže lietať na jednom mieste, takže si detailne prezriete to, čo je pod vami. Máte radi adrenalín? Vrtuľník je obratnejší ako lietadlo, môže robiť manévre a vývrtky, ktoré vo vás rozprúdia krv.

Letecké zážitkové darčeky pre mužov

Vyhliadkový let vrtuľníkom je perfektný typ na zážitkový darček pre muža. Muž ocení hukot vrtúľ a zvuk motora. Užije si manévrovanie a čo najnižšie lietanie. Ak by mu tento pocit nestačil, odporúčame vybrať niečo ešte viac adrenalínové. Napríklad darčekový poukaz na let stíhačkou. Ani let stíhačkou vášmu dobrodruhovi nebude stačiť? Kúpte mu pilotovanie na skúšku. Na skúšku je možné pilotovať menšie lietadlo, vrtuľník, stíhačku, vetroň alebo letieť lietadlom v noci.

Ideálny darček k narodeninám

Zážitkové darčeky sú ideálne darčeky k narodeninám. Venujte k narodeninám poukaz na zážitky. Poukaz si môže obdarovaný vybrať kedykoľvek, takže si budete istí, že o zážitok nepríde. Zážitkové darčeky k narodeninám nemusia byť len adrenalínové. Pre bojazlivých je možné kúpiť let balónom, vyhliadkový let s pilotom alebo letecký simulátor. Zabudnite na materiálne dary, ktoré sú neoriginálne a nesú riziko, že sa netrafíte do vkusu obdarovaného. Zážitkové darčeky vytvárajú spomienky, sú garanciou zábavy, dobrodružstva a nevšedných okamihov.