Úvod Tlačové správy Topservis – Mnohostranný odborník na čistenie a upratovacie prostriedky

Topservis – Mnohostranný odborník na čistenie a upratovacie prostriedky

1260
0
ZDIEĽAŤ

Firma Topservis  a jej zameranie na profesionálne čistiace a upratovacie práce vyžadujú, aby sa stále posúvala v pred. To sa týka aj vysokokvalitných ekologických čistiacich prostriedkov, ktoré k svojej práci používa. Jedná sa o koncentráty, kde je najvyšší dôraz kladení na účinnosť pri upratovacích prácach. Jedná sa o škálu prostriedkoch, ktoré sa dajú použiť vo všetkých odvetviach priemyslu  a služieb, ako aj v domácnostiach. Ich využitie sa uplatní aj pri čistení v takých odvetviach, ako je gastronómia či potravinárstvo. Kompletne celá škála umývacích prostriedkov prešla certifikačným procesom a sú vhodné aj do biologických čističiek odpadných vôd. Ich pôvod je v prostredí s najprísnejšími bezpečnostnými a hygienickými podmienkami, aby sa dostala von len ta najvyššia kvalita.

Všestranné využitie

V škále používaných prostriedkov nájdete ako kyslé, neutrále aj zásadité prípravky. Jedná sa ako o penivé k ručnému použitiu, rovnako tak nepenivé čističe k strojnému umývaniu a čistiacim automatom, ale tiež čistiace prostriedky do náročného prostredia v priemyselných umývačkách riadu a skla. Firma Topservis tak isto disponuje modernými, vysoko peniacimi prípravkami pre činnosť s tlakovými systémami. Jedná sa účinné čistidlá  vytvárajúce hustú penu, nanášané pomocou tlakových pištolí určených k čisteniu obrovských priestorov. Všetky prostriedky používané firmou Topservis sú certifikované na dezinfekčný účinok. Dôkladne tieto prostriedky odstraňujú baktérie a aj vírusy. Škála výrobkov zahŕňa až 350 rôznych druhov so špecifickým účinkom.

Čistiace pomôcky

Pri upratovaní, čistení a hĺbkovom tepovaní celých domácností a prevádzok spoločnosť Topservis, profesionál na poli upratovania, používa celú škálu pracovných pomôcok, ako sú najrôznejšie rozprašovače, rozpeňovače, dávkovacie nádobky a podobne. Nenahraditeľnou pomôckou pri upratovaní je na rozprašovačoch značka pre sledovanie hladiny roztoku v nádobke. Všetky pracovné pomôcky sú súčasťou k baleniam čistiacich prostriedkov a je možné ich využívanie aj v domácnostiach. Pre podrobnejšie informácie kontaktujte firmu Topservis na ich oficiálnych stránkach.

Ekológia na prvom mieste

Firma Topservis si danú škálu čistiacich prostriedkov vybrala nielen z dôvodu ich vysokej účinnosti, ale aj pre možnosť separácie obalov a papierového obalu, do ktorého sú čistiace prostriedky zabalené. Záleží iba na potrebe zákazníka, či použije čistidlo do domácnosti, alebo do prevádzky a aké množstvo prostriedku bude potrebovať. Dajú sa dodať malé balenia o objeme jedného litra až po veľké kanistre s objemom 15 litrov. Väčšie kanistre sú dokonca vratné a k ich čisteniu boli vytvorené čistiace linky, kde sa dané kanistre pred ďalším použitím dezinfikujú. Ďalšie podrobnejšie informácie nájdete na stránkach firmy na upratovanie kancelárskych priestorov Topservis.