Úvod Zaujímavosti Teambuildingové escape hry na kľúč podľa vášho želania

Teambuildingové escape hry na kľúč podľa vášho želania

281
0
ZDIEĽAŤ

Niet pochýb o tom, že akákoľvek aktivita s kolegami, ktorá sa deje mimo pracovného času a kancelárie, je prospešná. Kde inde by ste sa spoznali lepšie ako na teambuildingových escape hrách? Máte vlastnú predstavu, ako by mala celá akcia vyzerať? Príďte s vlastným návrhom escape hry pre vašich kolegov.

Posilnenie vzťahov na teambuildingu v Bratislave

Vieme, ako sa naši kolegovia správajú, keď prídu do práce v pondelok ráno, a vieme aj, aká je ich reakcia, keď ich niekto v piatok popoludní núti robiť nadčasy. Ako dni plynú, našich spolupracovníkov spoznávame po rôznych stránkach. Odhalíme ich obľúbené jedlá a nápoje, možno aj obľúbenú hudbu, a ak si sadneme, čo-to nám povedia aj o svojej rodine a záľubách. Všetko závisí od toho, či je nás v kancelárii viac, alebo sme súčasťou veľkej firmy, kde každý kope sám za seba. Už za študentských čias sme sa ale naučili, že ak máme byť úspešní, musíme sa naučiť komunikovať a spolupracovať. To sa ale nedá, ak niekoho nepoznáme a sme voči nemu rezervovaní. Najlepším liekom na pracovné vzťahy/nevzťahy sú teambuildingové hry, ktoré si môžeme s kolegami zahrať aspoň raz ročne. A Bratislava teambuildingu mimoriadne praje, pretože si tam viete vybrať aktivity na mieru.

Escape hry ako forma teambuildingu

Predstavte si, že môžete pre svojich kolegov alebo spolupracovníkov vybrať nejakú dobrú teambuildingovú hru na mieru. Aká by to bola? Priali by ste si, aby sa trocha báli, alebo veľa, veľa rozmýšľali? Kde by sa táto escape hra mala odohrávať? V jednej miestnosti, v autobuse alebo rovno v celom dome? Veľmi obľúbené na teambuilding v Bratislave sú aj hry v exteriéri, kde budú vaši spolupracovníci hľadať tajomné zákutia mesta a čomusi z histórie sa aj priučia. Nechcete ich trápiť so vzdelávaním, pretože počas pracovného dňa je toho na nich aj tak dosť? Potom vás zaujme teambuildingová hra, v ktorej musia pátrať po stope zločinca. Ak máte záujem, aby sa v hre ocitlo čosi, čo sa spája s momentálnym životom vo firme, pokojne to autorom hry tlmočte. Escape hry na kľúč tímu sadnú ako uliate.

Prečo skúsiť teambuildingové hry

Hovorí sa, že zmena je život. Tak ako zmenu vyžadujeme občas aj u nás doma (bytové zariadenie, farby stien, strava, koníčky), rovnako vhod nám padne aj v práci. Teambuildingové hry skvelo utužia kolektív, jeho členovia sa budú môcť spoločne odreagovať, zasmiať, vyskúšajú svoje schopnosti aj inde ako na pracovisku, a tak sa oveľa lepšie a rýchlejšie spoznajú po každej stránke. V živote to totiž nie je len o práci, ale aj o dobrých medziľudských vzťahoch.