Úvod Nakupovanie a Móda Šperky zbožňujeme už od detstva

Šperky zbožňujeme už od detstva

1167
0
ZDIEĽAŤ

Pre nás ženy je povestné, že si potrpíme na módu, doplnky aj šperky. Je to aj ideálny tip pre mužov, ak nevedia, čím nás obdarovať.

Túto našu záľubu však pestujeme už od detstva. Nie všetky, no väčšina z nás obdivovala všetko, čo sa blyšťalo, a čo mala naša mama v skrini. Skúšali sme si tak nielen topánky, či šaty, ale aj náhrdelníky a neraz aj make-up. No najmä s drahými šperkami, ktoré nás fascinovali najviac nám aj tak nedovolili hrať sa. Toto okúzlenie nám však zostalo a pretrváva aj v dospelosti. Z našej plnej skrine sú tak rovnako nadšené aj naše dcéry. Začíname tak plne chápať naše vlastné mamy a ich obavy nielen o samotné, drahé šperky, ale aj o zdravie našich malých parádnic.

Avšak kúsok radosti im doprajeme aj my, no a keďže podporujeme ich ženskú stránku už od malička, neraz dáme na módu a dáme im prepichnúť ušká. Nie je to nič príjemné a deti zažívajú veľkú bolesť, no v mnohých rodinách je to zvyk, ktorý sa aj dodržiava. Aj ak to budete odkladať, skôr či neskôr príde Vaša dcéra sama s tým, že si chce dať prepichnúť uši.

Ak však už má túto skúsenosť za sebou, môžete svojej malej princezničke vyberať aj zlaté detské náušnice. Kvalita je tu však prvoradá, aby jej nespôsobovali opätovné problémy zapálené dierky, vyberajte preto na sperky.in.

Vo vyššom veku však začne dospievajúca dcéra meniť aj svoj vkus, ten sa Vám zrejme nebude veľmi páčiť, no musia si nájsť ten svoj vlastný. Určite ich však poteší aj Váš výber prsteňa k dôležitému sviatku. Dbajte však na jej vkus, inak ho len odloží do šperkovnice.