Úvod Nakupovanie a Móda Skvelé tipy na vianočný darček pre manželku

Skvelé tipy na vianočný darček pre manželku

1753
0
ZDIEĽAŤ

Trápite sa rok čo rok premýšľaním, ako potešiť na Vianoce svoju manželku? Uznávame, že to nie je práve najľahšia úloha. Nemusí to totiž vždy vypáliť tak, ako ste si predstavovali. Určite nám dáte za pravdu, že zlaté šperky sú vždy top, ale možností je oveľa viac. Aby ste nešliapli vedľa, ponúkame niekoľko dobre mienených tipov. Dôležité je, aby žena mala pocit, že ste si dali záležať a vyvolali v nej pocit šťastia. Netrápte sa viac vymýšľaním a bezcieľnym túlaním po obchodoch. Rozmaznajte svoju manželku napríklad aj týmto:

Štýlová kabelka

Ženy milujú kabelky, preto nimi nemôžete nič pokaziť. Skúste vnímať signály, možno sa Vám snaží manželka naznačiť, čo sa jej páči. Pokiaľ nič také nevidíte, nevadí! Buď sa zamyslite nad tým, aké kabelky nosí, alebo si pozrite na internete najnovšie trendy. Jednou z možností je tiež to, že k výberu prizvete jej kamarátku alebo sestru. Dámy sú nielen veľmi praktické, ale aj esteticky cítiace duše, ktoré sa rady obklopujú peknými vecami. Pozrite si tiež jej šatník. Nosí radšej pestré veci alebo elegantne jednofarebné? Taká by totiž mala byť aj jej kabelka.

Aromatický difúzor

Áno, aj toto môže byť krásny a praktický vianočný darček pre ženu Vášho života. Vďaka aromatickému difúzoru bude Váš domov krásne rozvoniavať. Vyberte preto sviežu a ľahkú vôňu. Pravé aromaterapické oleje bývajú drahé, no určite sa oplatí do nich zainvestovať, pretože lacnejšie alternatívy nebývajú tak kvalitné. Vôňa vydrží krátko a nepôsobí tak kúzelne na naše zmysly, ako by mala. Relaxačné predmety patria vo všeobecnosti ku skvelým darčekovým voľbám pre ženu.

Veľavravný prsteň

Snáď netreba pripomínať, že kúpou zásnubného prsteňa a obrúčky to u ženy nekončí. Prstene sú totiž nielen spečatením Vašej lásky a znakom luxusu, ale tiež doplnkom, na ktorý nedajú dámy dopustiť. Ak chcete byť naozaj trefný, buďte kreatívny a vyberte taký, ktorý vypovie za Vás všetky city. Napríklad tri diamanty nastavené vodorovne v rade, pričom stredný bude výrazne väčší, vyjadrujú minulosť, prítomnosť a budúcnosť. Dôraz sa pritom kladie na prítomnosť, ktorú si užívate plnými dúškami. Ponuka zlatých prsteňov je naozaj pestrá, preto sa nemusíte obávať, že by ste si nemali z čoho vyberať. Zvoliť si môžete prsteň z bieleho, žltého alebo ružového zlata, no aj strieborný alebo platinový.

Pohodlný župan

Pozor, aby ste sa nedali strhnúť zvodnou bielizňou. Myslite na pohodlie svojej manželky, nie na svoje potešenie. Hoci ani to nemusí byť v istom smere zlé, no Vianoce sú najmä o potešení druhých, takže vyberajte radšej niečo praktickejšie. Na spodnú bielizeň, negližé či erotické hračky nachvíľu zabudnite. Zvoľte niečo, čo evokuje príjemný pocit. Žena sa do toho zavinie a bude sa cítiť ako v bavlne. Skúste jej vybrať pohodlný župan. Nemusí byť ten klasický bavlnený a hrubý, aj v tomto prípade môžete vybrať niečo sexy, no s prihliadnutím na komfort. Mäkký hodvábny župan s nádychom luxusu môže byť dobrým riešením. Ak k županu pribalíte ešte niečo do kúpeľa, prípadne prípravky a náradie pre manikúru, bude to tip-top.

Elektronická čítačka

Ženy milujú čítanie, najmä romantické či historické romány. Určite viete, čo obľubuje Vaša polovička. Keďže dnes sú mimoriadne trendové e-booky, ktoré sa dajú sťahovať z internetových predajní behom okamihu, určite by potešila kvalitná čítačka kníh. Obzvlášť dobré hodnotenie má napríklad značka Kindle. Do zariadenia sa dajú sťahovať aj filmy, hudba a zaujímavé aplikácie. Na zadnej strane je dokonca fotoaparát a HD kamera. Môžete jej tiež rovno zakúpiť do čítačky niekoľko kníh. Týmto jej dáte najavo, že myslíte na je hobby, no chcete jej tiež venovať voľný čas.

Hudobná dokovacia stanica

Prenosná digitálna hracia skrinka je taktiež báječným vianočným darčekom. Ak má Vaša manželka iPod alebo iPhone, vďaka dokovacej stanici môže počúvať obľúbenú hudbu po celom dome, kým sa bude zariadenie nabíjať. Stanica je vybavená kvalitným zosilňovačom a reproduktormi, čo dokáže zaručiť bohaté zvukové prostredie a výborný hudobný zážitok. Vzadu bývajú zväčša prepojovacie porty, ktoré umožňujú prehrávať hudbu aj zvuk z iného zdroja. Súčasťou vybavenia býva tiež diaľkový ovládač.

GPS navigácia

Aj keď by sa mohlo zdať, že ženy si na techniku príliš nepotrpia, netreba sa tým nechať zmiasť. V súčasnosti sú dámy napríklad veľmi schopnými vodičkami. Možno by tú Vašu potešila práve GPS navigácia. Ak jej ale dáte takýto darček, určite sa oplatí doplniť ho o niečo romantické. Môžete to spojiť napríklad s prsteňom, retiazkou alebo luxusnou voňavkou. Skvelým riešením sú napríklad aj masážne darčekové kupóny, prípadne predplatné dámskeho časopisu.

 

Veríme, že sa Vám podarí nájsť ten najlepší a najvhodnejší darček pre svoju manželku. Prajeme pokojné a šťastné sviatky!

 

Foto:  © [Voyagerix] / Dollar Photo Club