Úvod Dom, byt a záhrada Rábalux: Úsporné svietidlá, ktoré rozžiaria každú domácnosť

Rábalux: Úsporné svietidlá, ktoré rozžiaria každú domácnosť

195
0
ZDIEĽAŤ

Maďarská značka Rábalux je na trhu takmer tri dekády a prináša do domovov svetlá podľa najnovších trendov s ohľadom na životné prostredie a úsporu energií. Jedinečné kúsky si získajú vašu pozornosť!

Rábalux už desiatky rokov ponúka tie najštýlovejšie a moderné svietidlá, preto sa stala etablovanou značkou s tisícmi spokojných klientov po celom svete. So sídlom v maďarskom Győri postupne svoje portfólio rozšírila do ďalších oblastí, dnes podnik exportuje produkty do deviatich krajín.

Skladová základňa, ktorá sa tiež nachádza v Maďarsku, má kapacitu desať tisíc paliet, čo je dostatočné množstvo na to, aby pokryla dopyt trhu vo viacerých štátoch. Podniková skupina s ôsmimi dcérskymi spoločnosťami dynamicky napreduje, o čom svedčí aj neustále sa obnovujúce portfólio produktov.

Štýlové svietidlá podčiarknu každý interiér

Rábalux je na trhu so svietidlami silným hráčom, ktorý sa zameriava prevažne na úspornosť a optimálny pomer ceny a výkonu. Spoľahlivý prístup ide ruka v ruke s najnovšími modernými trendmi, ktoré sa odrážajú v svietidlách rôznych prevedení, materiálov i samotných štýlov. Na svoje si prídu milovníci minimalizmu, klasiky, inovácií, dizajnu i netradičných riešení, ktoré oživia každý interiér.

Ak hľadáte osvetlenie a svietidlá pre domácnosť a vonkajšie či záhradné priestory, Rábalux má pre vás kvalitné nástenné a stropné svietidlá, detské svietidlá, závesné svietidlá – lustre, bodové svietidlá, stolové a stojacie lampy a vonkajšie svietidlá. Ponuka je pestrá, je z čoho vyberať.

Prvotriedna kvalita na prvom mieste

Značka Rábalux si potrpí na kvalitu v tej najväčšej možnej miere, preto všetky výrobky spĺňajú všetky predpisy a normy Európskej Únie (EN 60598). Prepracovaný dizajn a produkty v jedinečnom prevedení môžete mať doma aj vy. Ak stále premýšľate, aký luster alebo bodové svetlá zvoliť, produkty značky Rábalux sú stávkou na istotu, vďaka ktorej si budete môcť užívať kvalitné osvetlenie s jedinečným dizajnom dlhé roky.