Úvod Zaujímavosti Príjem z Holandska a daňové priznanie: Nechajte si vrátiť daň

Príjem z Holandska a daňové priznanie: Nechajte si vrátiť daň

21
0
ZDIEĽAŤ
Príjem z Holandska a daňové priznanie: Nechajte si vrátiť daň
Príjem z Holandska a daňové priznanie: Nechajte si vrátiť daň

V zahraničí pracuje jednorazovo, krátkodobo, ale aj dlhodobo pomerne hodne Slovákov. Stále častejšie sa odchádza za prácou do Holandska. Lákajú nielen práce v záhradníctve, ale aj v stavebníctve, v IT a rôznych službách. Pracovali ste v Holandsku a zabudli ste si nechať vrátiť preplatok na dani? Ak áno, nevadí. Môžete oň požiadať až päť rokov spätne. Rozhodne sa ale podanie žiadosti neoplatí odkladať.

Každý, kto pracoval v Holandsku, či už ako zamestnanec alebo živnostník, krátkodobo či dlhodobo, môže mať nárok na vrátenie dane. O tento preplatok na dani je možné žiadať dokonca spätne. Výška vráteného príspevku nemusí byť vôbec malá. Určite sa o ten svoj zaujímajte.

Poďte o svoj preplatok na dani v Holandsku požiadať ihneď

Obvykle podanie žiadosti odkladáme z nedostatku času či z neznalosti, ako na to. Teraz už nemusítePríjem z Holandska a daňové priznanie – to je jedna zo špecializácií firmy TJ-Legal. Nechajte si vrátenie daní z Holandska vybaviť na kľúč špecialistami. Stačí vyplniť online žiadosť na webových stránkach https://tj-legal.com/vratenie-dani/vratenie-dani-z-holandska a vo firme za seriózny poplatok vyriešia všetko za vás.

Už za 10 týždňov môžete mať peniaze na svojom účte

Spoločnosť TJ-Legal vám dá po vyplnení žiadosti vedieť, aké doklady k vybaveniu vrátenia dane potrebuje. O akú výšku dane ide zistíte približne z online kalkulačky na stránkach firmy. O presnej čiastke však rozhoduje príslušný daňový úrad v Holandsku, takže sa táto čiastka môže o niečo líšiť. Priemerná výška príspevku, ktorá bola slovenským občanom vďaka TJ-Legal vrátená, je 546 € až 3694 €.

TJ-Legal – špecialisti na vaše peniaze

Vo firme vám pomôžu aj s vrátením ďalších financií súvisiacich s prácou v zahraničí. Či už s tou v Holandsku, alebo tiež v Rakúsku, vo Veľkej Británii, v Rakúsku, v Nemecku, v USA aj v Českej republike. Prostredníctvom firmy môžete požiadať o prídavky na deti v konkrétnej krajine, ale tiež trebárs v prípade Holandska o príspevok na zdravotné poistenie, tzv. Zorgtoeslag. Ale pozor, o ten je možné žiadať len rok spätne, a to vždy do 1. septembra.