Úvod Zdravie a Štýl Predčasná ejakulácia už nebude viac problém

Predčasná ejakulácia už nebude viac problém

1567
0
ZDIEĽAŤ

Dôvodov, prečo muž nemôže sexuálne uspokojiť svoju partnerku, môže byť niekoľko. Jedným z nich, o ktorom sa muži neradi rozprávajú, je predčasná ejakulácia. Aj keď to môže byť v romantických chvíľach nepríjemné, nie je to problém, ktorý sa nedá riešiť.

Peter rezervoval izbu v hoteli pri jazere, aby si s Lenkou konečne užili romantický víkend. Dlho sa na tento víkend tešili, pretože v posledných týždňoch mali pracovných povinností toľko veľa, že sa doma stretli vo dverách a unavení spadli do postele. Tešili sa na dva krásne dni, ktoré spolu prežijú v prírode a luxusnom apartmáne, ktorý sa mal stať svedkom ich romantických hier.

Po bohatej romantickej večeri, kde si dopriali chutné vínko, a krátkej vychádzke okolo jazera nadišiel čas, keď cítili, že si chcú vynahradiť zameškané a naplno sa venovať jeden druhému.

Všetko bolo dokonalé – nádherná izba dýchajúca luxusom s výhľadom na jazero. Peter si dal záležať, aby bol tento víkend dokonalý. Tešila sa aj Lenka, nevedela sa dočkať, kedy sa stratí v Petrovom náručí a zabudne na okolitý svet. Po vášnivých bozkoch, odhodených šatách a blúdivých rukách sa Peter ponoril do Lenkinho vnútra. Vášnivo sa milovali.

Pocit slobody sa u Lenky ale skončil tak rýchlo, ako sa objavil. Lenka sklamaná, čo sa to s Petrom stalo, a Peter prekvapený, že to nastalo práve uňho. Ešte nikdy sa mu nestalo, že by Lenku neuspokojil, o to viac bol sklamaný, keď zlyhal práve teraz, keď tento víkend tak dlho plánovali.

Nielen u mladých

Toto nie je ojedinelý prípad, keď sa mladému mužovi nepodarilo sexuálne uspokojiť jeho partnerku, pretože skôr ejakuloval. Tento problém so skorým výronom semena nie je novodobý fenomén. Je súčasťou života mnohých párov a znepríjemňuje život mnohým mužom.

Problém so skorým výronom semena nie je problémom, ktorý trápi mužov istého veku. Je to nepríjemnosť, ktorá zle vplýva na mužské sebavedomie, čo môže mať nemilé následky na jeho ďalší sexuálny život. Ruka v ruke môže neuspokojenie partnerky viesť aj k rozpadu vzťahu. A pritom riešenie tohto problému nemusí byť nijako náročné.

Medicína hľadá riešenie

Predčasná ejakulácia je zdravotný problém, ktorému sa už roky venuje aj medicína. Aj preto sa uskutočnilo niekoľko prieskumov, aby sa zistilo, ako vplýva tento problém na partnerské vzťahy a ako ovplyvňuje kvalitu života u mužov. Tak ako každý iný problém medzi partnermi, aj tento vplýva na vzťah zle a ešte nepriaznivejšie účinky majú súvisiace zdravotné problémy. Ak sa tento zdravotný problém týka oboch partnerov, o to citlivejšie ho môžu obaja vnímať.

Príčiny predčasnej ejakulácie

Príčin vzniku tohto problému môže byť niekoľko – od skorého sexuálneho života u mladých mužov, keď sa pred odhalením snažili uspokojiť sa čo najrýchlejšie, cez fyziologické vlastnosti mužského tela, ktoré sa však dajú chirurgicky odstrániť a tým vyriešiť problém s predčasnou ejakuláciou, až po genetickú predispozíciu.

Nie je to len mužský problém!

Aj keď sa môže na prvý pohľad zdať, že je to záležitosť, ktorá postihuje iba mužskú populáciu, nie je to pravda. Muži trpiaci predčasnou ejakuláciou majú neuspokojivý sexuálny život, pri ktorom nie je dostatočne uspokojená ani ich partnerka, čo ohrozuje budúcnosť partnerských vzťahov.

Zvlášť nepríjemná môže byť predčasná ejakulácia v prípade, ak sa partneri snažia počať dieťa. Vtedy sa predčasná ejakulácia stáva problémom, ktorý si v mnohých prípadoch vyžaduje lekársku pomoc alebo iné odborné vyšetrenie či liečbu. Aj napriek podstúpeniu liečby sa však riešenie problému s predčasnou ejakuláciou nemusí podariť odstrániť natrvalo.

Existuje riešenie tohto problému

Aj keď sa fenomén predčasnej ejakulácie môže javiť ako neprekonateľný problém, je možné ho riešiť. Pre okamžité riešenie je na trhu dostupný liek Dapoxetine. Je to bezpečný a dostupný liek, vďaka ktorému si užijete sex, ktorý ste si kvôli problému s ejakuláciou museli dlho upierať. Tento generický liek je predávaný vo forme tabliet, vďaka ktorým dokážete predĺžiť sexuálny styk a oddialiť svoje vyvrcholenie až trojnásobne oproti stavu, keby ste tabletu neužili.

Dapoxetine má po požití okamžité účinky, takže na svoju veľkú chvíľu nebudete dlho čakať a budete prakticky okamžite schopný uspokojiť túžby svojej partnerky.

Rôzne techniky oddialenia ejakulácie

Ak už nezaberú iné techniky na oddialenie mužskej ejakulácie, je načase využiť služby medicíny. K technikám, ktoré môžete vyskúšať pred požitím lieku, patrí napríklad metóda prerušovanej techniky, pri ktorej muž vďaka masturbácii dokáže lepšie ovládnuť svoje nutkanie ejakulovať.

Nápomocná môže byť aj prerušovaná technika, pri ktorej muž masturbuje najprv so suchými rukami a potom mokrými rukami, čím nasimuluje vnútro ženskej pošvy. Existuje mnoho ďalších postupov, ktorými môže muž dostať pod kontrolu problém s predčasnou ejakuláciou. Ak ale nemáte dostatok trpezlivosti alebo času vyskúšať všetky tieto metódy, je tu čas vyskúšať tabletky Dapoxitine.