Úvod Automagazín PREČO VLASTNE AluDisky.net

PREČO VLASTNE AluDisky.net

2418
0
ZDIEĽAŤ

Prečo vlastne aludisky
Tak hlavne kvôli vzhľadu . Moje auto bolo také nijaké . Ale dnes, keď vyrazím za kamarátmi na víkend do Tatier, pýtajú sa ma, či nemám nové. Nielen to, že vyzerá lepšie, ale má aj lepšie vlastnosti. Kolesá sú ľahšie a montáž sa mi zdá ľahšie .

Ja ako motorista to dokážem oceniť . Tak preberáme to aj v práci, medzi vodičmi. Som aj profesionál.
Kde vybrať aludisky
Hľadal som rôzne. Kamaráti radili . Avšak najlepšia možnosť som našiel na internete.

Na stránkach www.aludisky.net. Mohol som si vybrať podľa značky môjho auta. Mám Audi A4. Samozrejme ,že som našiel niektoré kolá. Prekvapil ma aj ďalší výber . Kamaráti z práce majú tiež záujem. Naozaj nikto si nesťažoval , že by svojho miláčika na štyroch kolesách nenašiel .

Výber diskov od 15tiek až po 19tky ma tiež milo prekvapil . Tu som jednoducho našiel všetko . A slušné ceny k tomu . Uvažujem , že si skutočne skrášlite svoje auto . Už som to dokonca preberal aj so svojím šéfom . Bol naozaj spokojný s výberom na stránkach www.aludisky.net.

Prečo na aludisky.net … ľahká obsluha pri hľadaní.

Keď som stránky navštívil , tak ako prvá ma prekvapila jednoduchosť , žiadne zbytočné reči a rady . Ako sami uvádzajú , poznajú potrebné parametre a ja nemusím už nič iné riešiť . Rovno som si mohol vybrať značku svojho auta . A samozrejme ihneď našiel . Všetko je zrovnané pekne podľa abecedy . Navyše ma to po zadaní hore ponúklo možnosť poslať výber bicyklov kamarátovi na email.

A samozrejme výber podľa roku výroby ,veľkosť kolies . Jednoducho všetko ,čo potrebujem. Poslal som to aj známemu z autoservisu. Tiež hovoril ,že je to dobrá stránka.

Môžem si vybrať podľa dizajnu, veľkosti kolies …jednoduchý nákup.

Tak hlavne , že nikam nemusím jazdiť . Všetko si objednám doma a nechám si aludisky priviezť. Minule som bol naozaj spokojný .

Kamarátom som poradil stránky www.aludisky.net .