Úvod Zaujímavosti Obraz podľa čísiel ako dekorácia interiéru

Obraz podľa čísiel ako dekorácia interiéru

431
0
ZDIEĽAŤ

Ozdoby na steny sú nesmrteľným trendom. V nejednej domácnosti môžete na stenách nájsť farebné koberce, obrazy alebo nástenné lampy. Vo väčšine prípadov ide o kupované kúsky, ktoré sa vyrábajú pásovo. Chcete mať na stene originálnu dekoráciu vyrobenú vlastnými rukami, ktorú u suseda nenájdete? Kúpte si obraz maľovaný podľa čísiel.

Nevšedné dekorácie vyhrávajú

V bytovom dizajne sú trendom súčasnosti čisté línie a nepreplnené miestnosti. Funkčný minimalizmus je skôr otázkou vybavenia domu nábytkom ako dekorácií. Vkusné dekorácie vedia podčiarknuť zvyšok vybavenia izby alebo sa stať dominantným prvkom. Dekorácie na stenách patria medzi obľúbené doplnky. Nehovoríme tu však o panviciach na stene v kuchyni alebo fototapetách. Vždy módnou ozdobou stien sú obrazy. Niektoré sa stávajú investíciou do budúcnosti, samozrejme myslíme na veľdiela známych maliarov. Iné sú dedičstvom a ostatné len pásovo vyrábaným obrazom kupovaným v obchode s nábytkom. Ak túžite po jedinečnom obraze, ktorý nenájdete u žiadneho suseda, kúpte si obraz podľa čísiel zo stránok internetového obchodu zuty.sk.

Keď obraz, jedine vlastnoručne maľovaný

Nie každý človek sa narodil s talentom, aby mohol namaľovať vlastný obraz. Pre týchto ľudí je určené maľovanie podľa čísiel. Namaľovať obraz podľa čísiel zvládne naozaj každý, od najmenšieho dieťaťa až po seniora. Princíp je veľmi jednoduchý a zároveň geniálny. Na stránkach e – shopu zuty.sk si vyberiete niektorú zo stoviek šablón, ktorá vám príde domov na kvalitnom plátne spolu s farbami a štetcami. Šablóny sú tak rozmanité, že si tú svoju nájde naozaj každý – krajinky, kvety, mestá, zvieratá, rozprávkové bytosti alebo diela známych maliarov. Vybrať si môžete rôzne rozmery motívov a dokonca viacej plátien, ktoré si vyskladáte na stene podľa vášho vkusu. Vy sa už len zahráte na umelca a podľa čísiel vymaľujete jednotlivé políčka farbami označenými prislúchajúcimi číslami. Pri maľovaní sa odreagujete, zrelaxujete a po maľovaní budete nadšení. V prípade, že chcete naozaj originálny obraz, pošlite na zuty.sk svoju vlastnú fotografiu a domov vám príde plátno podľa vášho návrhu. Steny ozdobené vlastnoručne namaľovaným obrazom pripomínajúcim šťastné momenty vo vašom živote sú na nezaplatenie.