Úvod Nakupovanie a Móda Neviete čo kúpiť pod stromček?

Neviete čo kúpiť pod stromček?

1046
0
ZDIEĽAŤ

Nie ste sám, túto obavu má nejeden muž, najmä ak ide o darčeky pre manželku. Deťom predsa vždy stačia hračky, no ak na Vás padla tento rok kúpa darčekov aj pre ne, nebudete sa stačiť čudovať, čo všetko je v našich obchodoch ponúkané.

Najmä tie pre deti praskajú vo švíkoch, a ak chcete deti zobrať na nákup, čo i len jednej, neskončí sa to vôbec dobre. Detský plač a krik sa tak z našich hračkárstiev ozýva až príliš často. Čaká Vás teda niečo podobné, teda ak nemáte bezodné konto a chcete ich skutočne luxusne rozmaznávať. Môže sa Vám stať, že z obchodu odídete s plnými nákupnými taškami hračiek, o ktoré Vaše deti tak veľmi prosili, no po pár hodinách, či dňoch skončia v kúte aj tie. Takéto správanie väčšina rodičov nemôže tolerovať, veď aj Vy si nekupujete mobil každý týždeň, a verte, že aj ceny niektorých hračiek sa približujú aj k tejto cenovej hladine.

Ježiško by mal byť štedrý, no v prvom rade pozerajte na svoje možnosti. Pôžička na Vianoce je najhorším riešením, aké môžete urobiť. Skôr než teda nakúpite množstvo zbytočných hračiek, poraďte sa s manželkou. Tá má určite nejakú radu, s ktorou zvládnete vianočný nákup aj Vy.

Najmä u väčších detí už tradičné hračky veľmi nezaberajú. Vhodnejšie sú tak skôr rôzne stavebnice, ktoré môžu podporiť ich predstavivosť a kreativitu. Potešiť môžu aj puzzle, s ktorými sa zabaví celá rodina.

Pri nákupoch však nezabudnite na manželku. Aj tá si pod stromčekom zaslúži nájsť prekvapenie, tú však zaručene potešia luxusné hodinky Guess z idelux.sk.

 

FOTO: i-puzzle.sk