Úvod Technika a Internet Nájdite si partnera pre kvalitnú tradičnú tlač

Nájdite si partnera pre kvalitnú tradičnú tlač

336
0
ZDIEĽAŤ
Nájdite si partnera pre kvalitnú tradičnú tlač

Billboardy, plagáty, ale aj technické výkresy – každú z týchto požiadaviek vyrieši firma špecializujúca sa na tlačové služby pre firmy a verejnosť.

Exteriérová tlač, ktorá odolá poveternostným vplyvom

Forma tradičnej tlače, ktorú firmy najčastejšie požadujú, má celú škálu podôb. Veľmi často ide o reklamné formáty veľkých rozmerov pre použitie v exteriéri. Práve na exteriérovú tlač sú kladené vysoké nároky. Musí odolávať počasiu i UV žiareniu. Kvalitná tlačiarenská firma ponúka tlač ecosolventnou aj latexovou technológiou a možná je tlač aj na pevné materiály. Takto pre vás vytlačí napríklad odolné transparenty, bannery, exteriérové plagáty a iné formáty, ktoré ponúknu vysokú kvalitu a dobrú odolnosť.

Interiérová tlač vo foto kvalite

Požiadavky na interiérovú tlač sa líšia. Obvykle je žiadaná kvalitná veľkoformátová fototlač. Kvalitná tlačiarenská firma tlačí pomocou atramentovej technológie v špičkovej kvalite. Garantuje verné podanie farieb. Ide o tlač ideálnu pre interiérové fotopostery a nadštandardnú interiérovú promo grafiku. Tlač však nie je vodostálou, takže sa nehodí do vlhkého prostredia ani do exteriéru.

Čiarová grafika aj výkresy

V kvalitnej tlačiarni vám vytlačia taktiež čiarovú farebnú grafiku – rôzne výkresy, grafy, štúdie, plány a technické i architektonické nákresy. Možná je tiež tlač čiernobielych technických výkresov laserovou technológiou.