Úvod Zdravie a Štýl Malý penis nemusí byť problém. Zväčšite si ho overeným spôsobom

Malý penis nemusí byť problém. Zväčšite si ho overeným spôsobom

1875
0
ZDIEĽAŤ

Ak patríte k tým mužom, ktorí sa nemôžu chváliť svojou pýchou v nohaviciach, nezúfajte. Existuje spôsob, ako by ste si mohli zväčšiť penis bezbolestne. Musíte ale počítať s tým, že penis neporastie behom pár dní, ale behom pár mesiacov a možno aj rokov. Treba byť len vytrvalý a uvidíte, že váš penis bude v požadovaných rozmeroch.

Skúšajte aj cviky

 Malý penis sa dá zväčšiť nielen prípravkami alebo ťahovými extendermi, ale aj pomocou cvikov na zväčšenie penisu. Na internete si dajte vyhľadať takéto cviky. Nehanbite sa zbytočne pred svojimi priateľkami. Povedzte im o tom, že experimentujete a snažíte sa pomocou cvikov dosiahnuť požadovaný efekt. Priateľka / žena vás musí pochopiť. Snažte sa vždy pred alebo po práci cvičiť maximálne, čo sa dá. Ak by vás predsa len penis bolel, radšej prestaňte. Robte si častejšie prestávky, pretože by ste si spôsobili naozaj veľké bolesti a na intímne chvíle s priateľkou by ste mohli rovno zabudnúť.

Cvičte, ale nepreháňajte. Ak vás ale skôr zaujme prírodný preparát, vyskúšajte ho. Odporúčame vám Xtrasize, ktorý je bezbolestný. Bolestivejší, ale zato účinnejší spôsob zväčšenia penisu je Phallosan Forte. Vyskúšajte niektorý z týchto dvoch pomocníkov a uvidíte, že váš penis bude väčší. Ak si chcete posilniť sebavedomie, kúpte si ešte erotické pomôcky pre mužov. Na rôznych internetových sexshopoch si môžete vyberať rôzne erotické pomôcky pre mužov. Stačí mať len fantáziu a tú určite máte.

Ak sa chcete raz a navždy zbaviť komplexov z malého penisu, máte tri možnosti. Buď začnete cvičiť s penisom, začnete užívať Xtrasize, alebo si na svoj penis dáte Phallosan. Je len na vás, ktorý spôsob zväčšovania penisu si zvolíte. Každý má svoje pre aj proti.