Úvod Automagazín Malotraktory Branson – nový pohľad na techniku

Malotraktory Branson – nový pohľad na techniku

260
0
ZDIEĽAŤ

Práca v malých alebo väčších hospodárstvach sa na prvý pohľad môže zdať veľmi namáhavá a vyčerpávajúca. Starostlivosť o domáce zvieratá, o pôdu, veľké trávnaté pozemky či nekončiace sa rady viníc alebo ovocných sadov pôsobia pre nezainteresovaných naozaj hrozivo, až priam odstrašujúco. No skúsený farmár vie, že pomocou kvalitnej techniky a s dobrým manažmentom sa dá zvládnuť naozaj všetko.

Keď malotraktor, tak Branson!

Malotraktory Branson sú typickým príkladom toho, ako aj technika kompaktných rozmerov dokáže zastrešiť takmer všetky práce na farmách či malých hospodárstvach. Títo neúnavní pomocníci s množstvom funkcií si hravo poradia s kosením, mulčovaním či kyprením pôdy. Vďaka čelnému nakladaču, ktorý nechýba v základnej výbave pri žiadnom z množstva modelov malotraktorov Branson, dokážu zastúpiť pri práci hrubú silu niekoľkých statných mužov a pracovný proces tak nielen uľahčiť, ale tiež výrazne urýchliť. A keďže práve rýchlosť je často to, čo hospodár nemá, sú títo na spotrebu a priestor nenároční pomocníci zatiaľ tou najspoľahlivejšou pracovnou silou. Iste, aj v tejto oblasti je veľmi silná konkurencia, preto treba vždy pozerať aj na ostatné benefity, ktoré jednotlivé značky ponúkajú. Konkurencia je však zdravá! Pomáha vytriediť kvalitné ponuky od ponúk, ktoré sú len zabalené v pozlátku a okrem základného produktu nedokážu svojmu užívateľovi ponúknuť nič navyše.

Zaobstarať si malotraktor Branson je veľmi jednoduché

Predaj malotraktorov značky Branson je trochu odlišný od klasického modelu, na aký sme zvyknutí. Aj napriek tomu, že nemajú kamenné predajne, sú k svojim zákazníkom oveľa bližšie ako ostatné značky. Ich prístup je založený na osobnom kontakte, nie však na pôde predajne či webu, ale priamo v pohodlí domova u zákazníka. Možnosť pozrieť si zblízka a vyskúšať konkrétny model tak podstatne uľahčí celkové rozhodovanie a kúpu ktoréhokoľvek z modelov malotraktorov Branson. Samozrejme, že kúpou sa proces starostlivosti o zákazníka nekončí. Mobilný záručný aj pozáručný servis či záruka 36 mesiacov (alebo 1 500 motohodín) sú tiež jedným z množstva benefitov, ktorými Branson svojich zákazníkov rozmaznáva.

Ani nedohľadné parcely a dlhé lány polí malých farmárov či hospodárov nemusia byť zákonite priamo úmerné množstvu vynaloženého úsilia pri ich obhospodarovaní. Ak zveríme tie najťažšie činnosti kvalitnej technike a pozrieme sa na prácu v tomto sektore z trochu iného uhla, zistíme, že investícia do kvalitného malotraktora Branson nám otvára celkom nové možnosti hospodárenia. Zo začiatku možno v malom, no časom aj vo väčšom meradle.