Úvod Dom, byt a záhrada Konferenčné stolíky ako významný doplnok interiéru

Konferenčné stolíky ako významný doplnok interiéru

1091
0
ZDIEĽAŤ

Konferenčné stolíky sú nevyhnutnou súčasťou každého sedacieho priestoru v obývačke. Svojím dizajnom dokážu interiér dokonalo dotvoriť, prípadne oživiť minimalistický priestor. Ponuka konferenčných stolíkov je v iKuchyne.sk azda najširšia. Nachádzajú sa tu stolíky v barokovom štýle, pripomínajúce vzácne umelecké diela.

Futuristické stolíky v rôznych zaoblených tvaroch, niektoré dokonca s LED osvetlením, vám v interiéri vytvoria atmosféru Hviezdnych vojen. Významnou kategóriou sú jedálenské stoly z masívneho dreva, s nádychom exotiky, ktorých materiál tvoria drevá ako teak, či indonézsky sheesham. Páči si vám elegancia a jednoduchosť? Tak pre vás sú určené elegantné štýlové sklenené stolíky, ktorých konštrukcia je buď drevená, kovová, alebo sú celosklenené. Nositeľom štýlu elegancie a čistoty sú stolíky v škandinávskom dizajne.

S ideou úspory priestoru prichádzajú konferenčné stolíky skladajúce sa z dvoch – troch častí, ktoré sa zasúvajú pod seba. Viete si ich teda rozložiť v prípade potreby, ak príde návšteva, alebo robíte večierok. Zložené do seba tvoria stolík s minimálnymi rozmermi. Zaujímavou kombináciou materiálov je sklo a drevo, konkrétne naplavené indonézske drevo (teak). Je svetlo hnedej farby a tvorí akúsi spodnú konštrukciu stola. Vytvára dokonalú harmóniu plnú čistoty, prírody ale zároveň aj elegancie.

stolova-lampaPonuka konferenčných stolíkov zahŕňa aj klasické biele kusy s vysokým leskom. Ľahko sa kombinujú a ak máte radi minimalistický štýl, sú určené práve pre vás. Bielou farbou zariadenia si interiér opticky zväčšujete, ostáva priestranný, vyvolávajúci pocit čistoty. V ponuke sú stoly obdĺžnikového aj štvorcového tvaru, na nožičkách ale aj plné tvary, či zaoblené kusy kombinované so sklenenou poličkou.

Využitie konferenčných stolíkov je okrem doplnenia sedacieho priestoru, veľmi rôznorodé. Poslúžia vám ako luxusná polica na umiestnenie vzácnej dekorácie, alebo izbovej rastliny. Ak sa vám niektoré natoľko zapáčia, môžete ich využiť aj ako nočné stolíky. Okrem toho sú vhodné aj na umiestnenie štýlového stolového svietidla v akejkoľvek časti vášho interiéru. Dopomôžu vám dotvoriť tú správnu atmosféru, tak, aby ste sa cítili naozaj ako doma.