Úvod Technika a Internet Kde kúpiť kvalitné čistiace a upratovacie stroje?

Kde kúpiť kvalitné čistiace a upratovacie stroje?

1493
0
ZDIEĽAŤ

Skladové haly, veľké vestibuly, kancelárske budovy, obchodné centrá a ďalšie priestory sa nezaobídu bez upratovacie čaty. Čistota je akousi vizitkou každej spoločnosti. No upratovať rozľahlé objekty so zmetákom by bolo pomerne náročné, či už časovo, fyzicky či finančne. Výraznú úsporu času a námahy predstavujú čistiace a upratovacie stroje, ktoré sa dostávajú do povedomia stále viacej firmám. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, aké varianty upratovacej techniky existujú a kde ju kúpiť za atraktívne ceny.

Čistiacu a upratovaciu techniku ​​by sme mohli rozdeliť na dve hlavné kategórie – s chodiacou a sediaci obsluhou. Ak disponujete menšími priestormi, potom si bohato vystačíte s čistiacimi strojmi s chodiacou obsluhou. Ich pohon býva buď batériový, alebo elektrický. Vyznačujú sa nízkou hladinou hluku a vysokou odolnosťou.

Druhou možnosťou sú umývací stroje so sediacou obsluhou, ktoré sa hodia predovšetkým do veľkých hál. Pohon býva rôzny, a to konkrétne batériový, dieselový či na LPG. Všetky ponúkané stroje sú od významné značky TENNANT, ktorá má na tuzemskom a zahraničnom trhu popredné postavenie na poli s upratovacími strojmi.

Kde upratovaciu a čistiacu techniku ​​kúpiť?

Ak chcete investovať do kvalitnej čistiacej techniky, dovoľujeme si vám predstaviť spoločnosť TCS SLOVAKIA. Môžete si vybrať z pestrého produktového portfólia, pričom vedľa umývacích strojov sú k zakúpeniu tiež stroje kombinované, zametacie, komunálne a jednokotúčové. Samozrejmosťou sú vysoko kvalitné kobercové extraktory či výkonnej priemyslové vysávače.

Na stránkach spoločnosti TCS SLOVAKIA môžete vidieť všetky ponuky a vybrať si konkrétny produkt. Investície do prepracované techniky sa bezpochyby vyplatí. Zamestnanci z upratovacieho sektoru ocenia vašu veľkorysosť a s umývacími stroji pôjde práca jedna radosť.