Úvod Technika a Internet ECOSTEP-R2 – sušič rúk s dizajnom a ekológiou

ECOSTEP-R2 – sušič rúk s dizajnom a ekológiou

1154
0
ZDIEĽAŤ

13Ekológia je dnes pretriasanou témou. Sušič rúk ECOSTEP-R2 je nielen ekologickým nástrojom na záchranu lesov, ale s elektrickým pohonom dokáže fungovať aj na obnoviteľnú energiu. S pripojením solárnych panelov môžete vytvoriť prevádzku bez nákladov počas celého roka. Pritom ušetríte toľko papierových uterákov, koľko vyprodukuje 230 dospelých stromov.

 

Sušič rúk ECOSTEP-R2 je natoľko ekonomicky výhodný, že spotreba je len 750 W, resp. 1000 W pri silnejšom stupni. Životnosť presahuje úroveň 1.000.000 použití! ECOSTER-R2 pritom účinne súší ruky prúdom vzduchu s rýchlosťou takmer 600 km/h a na vysušenie rúk nepotrebuje viac ako 10 sekúnd!

Proti filtračnému systému baktérie nevíťazia

„Nepríjemné pachy a baktérie nemajú šancu. Filtračný systém sušiča rúk ECOSTEP-R2 ich neutralizuje a pôsobí ako neutralizátor pachov a baktérií vo vzduchu. Celá neutralizácia pachov prebieha bez toxických látok,“ vysvetľuje Vojtěch Neumahr, výhradný dovozca pre Slovenskú republiku.

Povrch sušiča rúk je hygienický a nenáročný na údržbu. Sušič na ruky ECOSTEP-R2 má antialergickú povrchovú úpravu, ktorá odpudzuje a ničí nečistoty.

„Bezdotyková a hygienická prevádzka sušiča na ruky predurčuje zariadenie na použitie v zdravotníckych zariadeniach, potravinárstve a farmácii,“ doplnil Neumahr.

Zrkadlo – znak luxusného sušiča rúk

Sušič rúk ECOSTEP-R2 je z odolného tvrdeného plastu a odolá aj úderom. Vybrať si však môžete aj variant s okrúhlym zrkadlom pre luxusné ubytovacie a reštauračné zariadenia.

„ECOSTER-R2 dokáže byť so svojim dizajnom klenotom sanitárnej techniky v toaletách. Okrem dizajnu spĺňa prvky odolnosti, dlhej životnosti a ekologickej prevádzky. Sušič na ruky ECOSTEP-R2 dosahuje 87%-tnú úsporu nákladov priemerných sušičov na ruky,“ upozorňuje Vojtěch Neumahr.