Úvod Tlačové správy Grasshopper – zvyknite si na štýlový komfort

Grasshopper – zvyknite si na štýlový komfort

993
0
ZDIEĽAŤ

Milé dámy, áno vy, ktoré milujete nakupovanie odevov a bytového textilu, radi by sme vám predstavili trendovú spoločnosť Grasshopper. Možno ste už o nej počuli, no ak nie, mali by ste ju poznať. Prečo? Odpoveďou nech je pre Vás atraktívna móda pre dievčatá a ženy. Kvalitu a skvelú cenu tu však zosobňuje aj bytový textil. Ak teda hľadáte nejaký pekný kúsok do kúpeľne alebo spálne (prípadne hotelových izieb), s týmto partnerom ho určite nájdete. Inšpiratívne kolekcie zo svetových mól čakajú na nové majiteľky. Pestrá ponuka od tých najlepších dizajnérov osloví aj tie najnáročnejšie klietky. Tovar je neokukaný, štýlový, no pritom tak dostupný. Prijímate toto módne pozvanie?

Nechajte sa rozmaznať

Nadštandardný a príjemný materiál všetkých produktov spoločnosti Grasshopper sľubuje neopísateľný komfort. Každá žena si aspoň občas zaslúži byť rozmaznávaná. Prečo sa teda nespoľahnúť na značku, ktorú si už zamilovalo toľko príslušníčok nežného pohlavia? Ak obľubujete športovo-elegantné odevy, tak si začnite naplno užívať pôžitok z nakupovania, pretože tu si prídete na svoje. Môžete sa vybrať do niektorej z deviatich predajní na Slovensku alebo sa prekliknite do e-shopu. Potrebujete nové posteľné obliečky, ktoré vytvoria v spálni ešte horúcejšiu atmosféru? Hovoríte, že by sa vám hodilo skôr niečo do kúpeľne? Nech sa páči, žiaden problém. Pohodlie, extravagancia a najnovšie trendy pre všetky vekové kategórie. Nemusíte sa obávať, že budete musieť siahnuť hlbšie do peňaženky, pretože v ponuke je tovar rôznych cenových relácií. Jednoducho povedané, spoločnosť si zakladá na tom, aby si každá dáma či slečna našla v jej radoch to svoje. Vyskúšajte, uvidíte…

postel

Nielen šaty robia človeka

Hoci tvoria módne trendy podstatnú časť obchodnej politiky spoločnosti Grasshopper, sústreďuje sa aj na iné priority. Keďže sa drží hesla, že nielen šaty robia človeka, dbá tiež na iné aspekty ľudských potrieb. Dlhodobo organizuje rôzne kultúrne, hudobné a samozrejme módne akcie. Aj preto, že takéto jednanie ju posúva bližšie k ľuďom, stoja za ňou stovky spokojných zákazníčok. Vizitkou firmy teda nie sú iba skvelé odevy, plachty a paplóny, ale aj empatia a srdečný prístup. Vypovedá o tom tiež skutočnosť, že sa nebráni sponzoringu v oblasti športu, detí a juniorov (napr. v Prievidzi zastrešuje futbalový klub FCA GRASSHOPPER).

Veríme, že aj vy si obľúbite ponuku zmienenej spoločnosti a zvyknete si na štýlový komfort, ktorý ponúka.

Zdroj a foto: grasshopper.sk