Úvod Tlačové správy Držíme krok s pokrokom

Držíme krok s pokrokom

803
0
ZDIEĽAŤ

Dnes sa bez istých technických vymožeností nezaobíde asi nikto. Aj ak ich nutne nepotrebujeme k našej práci, predsa len sa dostali aj do nášho súkromného života.

Život si tak vyžaduje celkom iné schopnosti a vedomosti, ako tomu bolo pred pár rokmi. Tento veľký pokrok vidíme najmä u našich detí. Tie sa so smartphonmi stretávajú celkom bežne, no ak by ste im do ruky dali klasickú pevnú linku s rotačným číselníkom, pozreli by na Vás ako na mimozemšťana. Jednoducho podobné vedomosti už nepotrebujú, a tak im je aj vysvetľovanie zbytočné.

O internete sa našim rodičom ani nesnívalo, no dnes je bežnou a najmä neodmysliteľnou súčasťou našich životov. Vyžadujeme, aby bola táto možnosť dostupná aj na našom mobilnom telefóne, preto vyhľadávame nové modely s množstvom funkcií, ale za rozumné cenu.

Nie všetko sa však mení takou závratnou rýchlosťou. Vývoj áut ide taktiež dopredu, no urobiť vodičák musíme všetci rovnako, pričom sa tieto základy za posledné roky až tak extrémne nezmenili. Isté však je, že ani škola skúsenosti nenahradí. Preto ak aj vodičský preukaz už nejaký ten rok máte, no za volantom ste dlhšie nesedeli, je dobré pouvažovať nad kondičnými jazdami v Bratislave. V premávke so skúseným inštruktorom sa dozviete oveľa viac, ako keby ste sa spoliehali len na vlastné, možno už aj zabudnuté vedomosti. Obrátiť sa môžete na odborníkov z Autoškoly Feki.

Pozor si však dajte najmä na zlozvyky. Nenechajte sa ničím a nikým počas jazdy rozptýliť. Aj telefonáty vybavuje vždy len na parkovisku.

 

FOTO: marzo.sk