Úvod Zaujímavosti Čo so starým strojom

Čo so starým strojom

1411
0
ZDIEĽAŤ

Vlastníte starý stroj a neviete čo s ním? Veľa ľudí je závislých na funkčnosti svojich strojov. No aj keď je váš stroj už na pokraji funkčnosti, stále existujú možnosti, ako ho zachrániť namiesto veľkej investície do nového. Na to aby ste mohli ďalej používať váš stroj je potrebné sa postarať o základné funkcie týchto strojov. Je to renovácia pojazdu, hydrauliky a motora. Sú to základné funkcie pre vykonávanie práce, pre ktorú sú určené tieto stroje. Okrem týchto jednotlivých renovácií môžete využiť renováciu celého stroja a vrátiť tak život svojej mašine. Či už ide o vaše poľnohospodárske stroje alebo stroje, ktoré majú iné využitie, ako napríklad minibager.

Ak to nie je potrebné, tak netreba realizovať kompletnú renováciu stroja a stačí len jedna z vyššie spomenutých. Každá renovácia spĺňa štandardy autorizovaného výrobcu a dostávate k tomu aj štandardnú záruku, ktorú si môžete predĺžiť.

Renovácia vám ponúka aj iné výhody. Zaručí vám spoľahlivosť a nižšie náklady na údržbu a opravy. Záruka na renováciu a použité náhradné originálne diely. Bezplatné technologické vylepšenie a inštalácia monitorovacieho systému, prostredníctvom ktorého budú mať technici prístup k údajom cez internet. Preto sa netreba hneď plašiť a rozmýšľať nad veľkou investíciou do nového stroja. Použité stroje sú minimálne výborným riešením hlavne ak si nemôžete dovoliť zásadnú investíciu do nového stroja. Renovácia vráti život vášmu stroju za podstatne nižšiu cenu ako pri kúpe nového.

Všetky tieto renovačné služby zabezpečuje spoločnosť Zeppelin, ktorá dbá o starostlivosť svojich zákazníkov a berie ich ako svojich partnerov, a preto starostlivosť o stroje si berú na vlastnú zodpovednosť počas celej životnosti stroja. Zabezpečujú pravidelné prehliadky a diagnostiky, na ktorých prostredníctvom monitorovacieho systému Product Link dokážu odhaliť poruchy ešte pred tým ako sa prejavia pri funkčnosti. V prípade potreby je pripravených 30 pohotovostných technikov, ktorý sú pripravený vycestovať za poruchou do vzdialenosti až 150 km. Pri vzniku partnerstva je pre Zeppelin cieľom poskytovať komplexné,  kvalitné a spoľahlivé služby.