Úvod Nakupovanie a Móda Čo kúpiť manželke na Vianoce? 7 tipov na darčeky, ktoré si zamiluje

Čo kúpiť manželke na Vianoce? 7 tipov na darčeky, ktoré si zamiluje

2516
0
ZDIEĽAŤ

Už o pár dní sú Vianoce a väčšina z nás ešte nemá ani tušenia, čo by potešilo ich blízkych. Našťastie, v dobe internetu, máme ešte stále čas na rozmyslenie. Cez eshopy sa dá  nakúpiť už takmer všetko. Stačí si len dohliadnuť na dodacie lehoty a môže sa nakupovať.

Akými darčekmi by páni potešili svoje polovičky?

Pripravili sme si pre vás 7 tipov na darčeky, ktorými isto potešíte. 🙂

Masáže

Hlavným cieľom masáží je odstrániť únavu či dokonca liečiť rôzne ochorenia.

Masáží je mnoho druhov, stačí si vybrať podľa toho, čo od nej očakávate. Napríklad thajská masáž je charakteristická naťahovaní tela a bodovou masážou. Klasická thajská masáž sa považuje za medicínsku disciplínu.

Reflexná masáž sa robí najčastejšie chrbta alebo nôh. Robí sa bez použitia oleja a krémov. Pôsobí na nervový systém a celkovo prekrvuje masírované časti.

Medzi ďalšie druhy patrí aj čokoládová masáž. Je výborná na vyhladenie pokožky či získanie dobrej nálady. Podobne pôsobí napríklad aj medová masáž.

Alkohol

Nielen páni majú v obľube vychutnať si alkohol. Dámy poteší napríklad aj dobrý likér, či už mandľový alebo višňový. Možno tá vaša má rada bublinky a nepohrdne šumivým vínom.

Na internete zoženiete dokonca nielen mini fľaštičky alkoholu, ale aj veľké, 2,5 litrové fľaše. Obľubuje vaša žena Fernet? Zožeňte jej 2,5 litrový Fernet Stock Citrus.

Kurzy

Rada sa vzdeláva?

Kurzom takisto nič nepokazíte. Niektoré kurzy sa dajú robiť z pohodlia domova, na iných sa zoznámi s množstvom ľudí s podobnými záujmami.

Rada sa líči? Kurz líčenia ju isto poteší. Zaujíma ju káva? V baristickom kurze sa naučí nielen o histórii, zbere a spracovaní kávy, ale aj o tom, ako si správne namlieť kávu na espresso či ako si správne dávkovať mletú kávu.

Venuje sa osobnostnému rozvoju? Existuje mnoho kurzov na zlepšenie komunikácie, vedenie ľudí či priamo na rozvoj osobnosti. Takisto jazykovými kurzmi tiež nič nepokazíte.

Možností je mnoho, treba si len vybrať tú správnu.

Kozmetika

Sami si často nachádzame pod stromčekom rôzne kozmetické balíčky. A nepotešia nás? Potešia.

Od sprchových gélov, cez bio mydielka až po farby na vlasy. Široký sortiment kozmetických balíčkov nájdete napríklad na eshope Kidmarket v sekcii pre mamičky. Viete si vybrať zo širokej ponuky lakov, krémov, líčidiel či výživových doplnkov a vyskladať si tak výborný darček.

Zážitky a adrenalín

Medzi obľúbené darčeky patria aj zážitkové poukazy. Pre tie, čo majú rady adrenalín, sa dá zohnať napríklad simulátor voľného pádu či tandemový zoskok padákom.

A čo takto rôzne degustácie vín či pív? Vo vašom okolí sa isto nachádza nejedna vinárnička, kde by sa dalo vybaviť si ochutnávku, prípadne aj s obhliadkou samotného areálu.

Jazda na koni pre milovníčky koní, potápanie na korálových útesoch či plávanie so žralokmi. Máte si z čoho vyberať.

Romantika

Vieme, že takmer každá žena je romantická duša. V dnešnej dobe plnej stresu a neustáleho sa naháňania za niečím by možno dobre padlo urobiť si menší výlet alebo si zájsť na večeru.

Večeru si môžete rezervovať aj s degustačným menu. Takisto si môžete spraviť výlet a večeru spojiť rovno s ubytovaním sa v príjemnom hoteli.

Alebo taký pobyt s pivným kúpeľom? Spojiť príjemné s užitočným? V pive sa kúpať a ešte si môcť popritom pivo aj popíjať. Prípadne ubytovať sa na izbe s vlastnou vírivkou. Fantázii sa medze nekladú.

Knihy

Knihy sú kapitola sama o sebe. Takmer každý číta. Áno, žánrov je niekoľko, ale stačí sa pozrieť do knižnice a presne budete vedieť, akou cestou sa vydať pri hľadaní tej správnej knihy pre vašu polovičku.

Ak by aj nie, v samotných kníhkupectvách vám s výberom ochotne poradia.

Máte už lepšiu predstavu?

Čo si vaša manželka nájde pod stromčekom? 🙂