Úvod Automagazín Chráňte sa pred haváriou či vandalizmom!

Chráňte sa pred haváriou či vandalizmom!

2698
0
ZDIEĽAŤ

Aj vy si niekedy pokladáte otázku, prečo vznikajú havárie na dennom poriadku? Ročne je na slovenských komunikáciách evidovaných približne 20000 havárií, no bohužiaľ, toto číslo sa z roka na rok zvyšuje. Treba si uvedomiť, že každý z nás je buď chodcom, cestujúcim, cyklistom, vodičom či spolujazdcom, teda účastníkom cestnej premávky a je riziko, že sa stretneme s nehodou.

Najčastejšie dôvody, kedy vznikne k havárií vozidla

Vodičova pozornosť môže byť znížená únavou, ba v extrémnych prípadoch alkoholom alebo drogami, čo má za následok fatálnu dohru. Občas môže haváriu spôsobiť zviera, ktoré náhle vletí do cesty či predmet ležiaci na ceste, ktorý skomplikuje jazdu. Nie vždy sme však na vine my. Stalo sa vám už, že ste si našli poriadny škrabanec na aute? Alebo rozbité spätné zrkadielko, o čo sa „postaralo“ vedľa zaparkované auto? Existuje riešenie, ktoré dokáže zmierniť dopad týchto, ale i mnohých podobných udalostí na vašu peňaženku. Havarijná poistka z Onlia.sk umožňuje uzatvoriť poistenie proti havárií a vandalizmu, vďaka čomu chráni vaše vozidlo pri zrážke s iným vozidlom, poškodení skla alebo karosérie, náraze do rôznych predmetov či strete so zverou.

Prečo práve poisťovňa Onlia?

Ak ste aj vy skonštatovali, že by sa vám predsa len hodilo poistenie pasažierov, je dôležité vybrať si takú poisťovňu, ktorej môžete dôverovať a spoľahnúť sa na ňu v každej situácií! Čo si teda pri výbere všímať? Jednoznačne referencie od ostatných klientov, ktorí už majú s danou spoločnosťou skúsenosti a vedia povedať, čo považujú za „pre“ a „proti“. Ďalším podstatným kritériom je cena, ktorá by mala byť vzhľadom k danej poistke adekvátna, ale tiež poradenstvo či odbornosť zamestnancov. Onlia prináša revolúciu do sveta poistenia a je skvelým výberom pre tých, ktorí chcú mať nielen svoje poistenie, ale aj život pod absolútnou kontrolou.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokAutá, autá, autá ……
Ďalší článokDodržujete BOZP?