Úvod Automagazín Zimu pomaly strieda leto. Vaše auto si zaslúži profesionálne prezutie.

Zimu pomaly strieda leto. Vaše auto si zaslúži profesionálne prezutie.

1142
0
ZDIEĽAŤ

Zimná sezóna sa pomaly končí a je načase aby ste si prezuli topánky. To sa netýka len vás ale aj vášho auta ktoré potrebuje prezuť. Pravdou je, že sú aj vodiči ktorí so zimnými pneumatikami jazdia celý rok. Uvedomiť by si však mali najmä to, že pneumatiky sa tak viac opotrebúvajú a vystavujú sa tak aj kritickým situáciám na cestách.

Hlavným rozdielom medzi letnými a zimnými pneumatikami je ich štruktúra, čiže dezén ale aj gumená zmes. Práve tá ovplyvňuje nielen opotrebenie pneumatík ale aj brzdnú dráhu a stabilitu vozidla. Ak patríte medzi skúsenejšieho motoristu výmena pneumatík pre vás nemusí byť až takou zložitou záležitosťou.

Pokiaľ to ale chcete vykonať maximálne presne a spoľahlivo a na toto vám vlastné sily žiaľ už nestačia, obráťte sa na profesionálne služby pneuservisu. Ten vám s výmenou pneumatík určite pomôže a navyše vám môže ponúknuť možnosť uskladniť si sezónne pneumatiky priamo v ich sklade.

Prečo je uskladnenie pneumatík dôležité?

Nesprávnym uskladnením sa totiž môžu pneumatiky zdeformovať. Deformácie sa tak môžu prejaviť pri samotnej jazde autom, sprevádzané nepríjemnými vibráciami a zvýšeným opotrebovaním pneumatík. Pokiaľ chcete mať svoje pneumatiky v maximálnom bezpečí a chcete sa vyhnúť práve takýmto nepríjemnostiam navštívte pneuservis s kvalitnými službami.

Najdôležitejšie je aby boli pneumatiky v suchu a umiestnené na špeciálnych stojanoch určených práve pre tieto potreby. Pneumatiky.sk ako pneuservis ponúka taktiež možnosť prezutia a uskladnenia sezónnych pneumatík. Pri výbere pneumatík na vašom vozidle vám radi zabezpečia sezónnu úschovu v ich sklade.

Pri samotnej výmene pneumatík získate takisto ďalšie služby, ktoré k tomuto úkonu bezprostredne patria.

hu 900Služba zahŕňa:

  • geometria kolies – bezplatná kontrola
  • kontrolu stavu pneumatík – zistenie zostatkovej hodnoty dezénu v mm ,
  • profesionálne uskladnenie pneumatík vrátane diskov (vydanie len oprávnenej osobe).

 

Starajte sa o svoje vozidlo a pneumatiky tak, aby vás na cestách nič neprekvapilo a zverte sa do rúk profesionálov ktorí sa o spoľahlivé a hlavne bezpečné prezutie vášho auta radi postarajú.