Úvod Dom, byt a záhrada Zariaďte si svoje bývanie originálne s vlastnými zarámovanými obrazmi

Zariaďte si svoje bývanie originálne s vlastnými zarámovanými obrazmi

1184
0
ZDIEĽAŤ

Originalita sa pri zariaďovaní interiérov nesmierne cení. Preto na ňu nezabudnite ani vy a svoje bývanie si spestrite vlastnými originálnymi doplnkami. Napríklad využite obrazy na stenu vyrobené z vašich starých fotografií, malieb vašich detí či ich rozličných výtvorov. Fantázii a kreativite sa medze nekladú. S vhodným rámom bude na stene vyzerať zaujímavo takmer čokoľvek, čo má pre vás hodnotu alebo nesie svoju myšlienku.

Práve rámy na obrazy dokážu povzniesť akýkoľvek obrázok, fotografiu, ale aj iný predmet na umelecké dielo, aké môžete zavesiť do centra vášho bývania – obývačky, ale aj ktorejkoľvek inej miestnosti. A tak svoje bývanie nielen zatraktívniť, no zároveň ho spraviť skutočne jedinečným. Dajte si však záležať, aby bol rám kvalitný a práca prevedená profesionálne.

Tradičné remeslo rámovania musí ponúknuť aj moderné riešenia

Síce v minulosti ste služby rámovania našli prakticky v každom meste, dnes je toto remeslo na ústupe. Žiaľ, drvivá väčšina ľudí sa uspokojí s uniformnými riešeniami a nakupuje dekorácie na stenu vo veľkých reťazcoch. Potom to vyzerá tak, že každá tretia domácnosť má podobné interiérové prvky. Na trhu ostali iba tie spoločnosti ponúkajúce rámovanie obrazov, ktoré majú bohatú históriu a silný vzťah k tomuto tradičnému remeslu, no svojim zákazníkom tiež museli ponúknuť niečo nové. Takou spoločnosťou je aj Holywood Art vystupujúca pod značkou Ramovanie.sk, ktorá na slovenskom trhu pôsobí od roku 1993.

V rámci jej služieb sa môžete spoľahnúť na prvotriedne rámovanie akýchkoľvek obrazov, a to s tými najkvalitnejšími rámami. V ponuke sú aj skutočne originálne a dizajnové riešenia. Takisto tu nájdete rámy na fotografie v širokom spektre či možnosť nechať si zarámovať poskladané a zlepené puzzle či medaily, ktoré ste vy alebo členovia vašej domácnosti vyhrali na rozličných súťažiach.

Cena za rámovanie obrazov sa odvíja od ich veľkosti, použitého rámu a náročnosti konkrétneho riešenia. Výhodou je, že sa vždy ráta na mieru konkrétnemu zákazníkovi. I keď niekedy za zarámovanie obrazu zaplatíte desiatky eur, táto investícia do originálneho interiérového doplnku sa rozhodne oplatí.