Úvod Uncategorized Vianočný darček pre domáceho kutila: kúpte mu kvalitné montérky

Vianočný darček pre domáceho kutila: kúpte mu kvalitné montérky

44
0
ZDIEĽAŤ
Vianočný darček pre domáceho kutila: kúpte mu kvalitné montérky
Vianočný darček pre domáceho kutila: kúpte mu kvalitné montérky

Máte doma šikovného majstra? Ak váš partner, otec či brat radi trávia voľný čas majstrovaním v garáži alebo prácami okolo domu, máme pre vás skvelý tip na darček. Pracovné nohavice.

5 dôvodov, prečo kúpiť mužovi pracovné nohavice

  • Montérky sú praktické – pracovné nohavice s pohodlným strihom a dostatkom vreciek na všetko, čo domáci majstri potrebujú, ocení každý.
  • Odolné materiály zvyšujú bezpečnosť – pri práci v dielni alebo v exteriéri montérky spolu s dobrou obuvou pomáhajú znížiť riziko poranení.
  • Reflexné prvky zvyšujú viditeľnosť – v šere alebo pri slabom osvetlení je dobré byť videný.
  • Moderné pracovné nohavice majú štýl – okrem funkčných prvkov a prepracovaného strihu dnes výrobcovia pracovných odevov, ako napr. Engelbert Strauss, myslia aj na dizajn.
  • Kúpou montérok a doplnkov pre domáce majstrovanie vyvoláte tú pravú emóciu. Darovanie potrebných a praktických vecí je spôsob, ktorým prejavíte záujem o záľubu obdarovaného muža.

Montérky Strauss sú dostupné v rôznych strihoch aj farebných prevedeniach. Táto značka je známa precíznym spracovaním produktov, kvalitou materiálu a vychytávkami pre dokonalý zážitok z nosenia.

Aké by mali byť kvalitné pracovné nohavice?

Pri výbere montérok venujte pozornosť strihu, použitým materiálom aj dostatku vreciek na odkladanie rôzneho drobného náradia a pracovných pomôcok.

Ergonomický strih pracovných nohavíc je dôležitý pre celkové pohodlie. Ak hľadáte montérky na traky, stavte na nastaviteľné traky s elastickou vložkou – pri ohýbaní ostane vďaka tejto kombinácií chrbát chránený.

Nájdete ich aj v ponuke nemeckého výrobcu pracovných odevov – značku Engelbert Strauss kúpite na www.ganes.sk.

Komfort pri práci ovplyvňuje použitý materiál – mal by byť odolný, strečový a priedušný. Priedušnosť okrem materiálu podporia aj prídavné zipsy.

Okrem bežných vreciek potešia domácich majstrov väčšie vrecká po bokoch a vrecká v zadnej časti pracovných nohavíc. Montérky na traky majú naviac praktické veľké vrecko v prednej časti.

Praktický darček pre muža kúpite na jednom mieste

Teraz, keď už viete, prečo sú pracovné nohavice vynikajúci darček aj ako ich vybrať, máme pre vás ešte pár tipov na praktické drobnosti do balíčka. Kutilov potešia napríklad funkčné tričká, ochranné rukavice alebo okuliare či štuple do uší.

Všetko zoženiete na jednom mieste – prvotriedne pracovné odevy aj doplnky nájdete u slovenského predajcu Ganes.