Úvod Nakupovanie a Móda Ten pravý niekde čaká

Ten pravý niekde čaká

1215
0
ZDIEĽAŤ

Žiaden človek nie je predurčený na život osamote. Vzťahy sú pre nás veľmi dôležité, no nie sú to len priatelia a rodina, s ktorými by sme sa mali stretávať.

Svoju polovičku tak hľadáme všetci a láska je v našom hľadáčiku už veľmi skoro. Nie každý vzťah sa ale musí skončiť svadbou a rozprávkovým „žili šťastne, až do smrti“, no ani neúspech by nás nemal odradiť. Aj takáto skúsenosť nás posúva ďalej. Učíme sa tak nielen o druhých, ale aj sami o sebe. Aj takto si utvárame konečnú predstavu o našom vysnívanom partnerovi.

Musíme si však uvedomiť, že nikto nie je dokonalý. Tak ako máme chyby my, tak ich určite bude mať aj náš budúci partner. Je však rozdiel, ak sa s niektorými neviete zmieriť, a ak s nimi môžete žiť. Netreba si však všetko idealizovať, a tak ako sa prispôsobíte Vy, mal by sa prispôsobiť aj Váš partner. V dobrom vzťahu je kompromis veľmi dôležitý.

Netreba však prepadať panike, ak sa Vám niekoľko rokov nedarí nájsť toho pravého / tú pravú. Nie vždy to ide hladko, no netreba nič vzdávať. Ak Vám robí problém osloviť len tak niekoho na ulici, alebo máte pocit, že vo Vašom okolí sa pre Vás partner nenachádza, hľadajte aj na internete. Svoju spriaznenú dušu môžete nájsť aj na http://topky.singles. Dnes je predsa zoznamovanie prostredníctvom internetu celkom bežné.

Nepodľahnite však pokušeniu prikrášľovať. Stretnutiu sa nevyhnete, tak prečo klamať hneď na začiatku?! Prípravy na prvé rande však budú náročné. Takáto udalosť si vyžaduje aj špeciálny šperk. Tie oceľové nájdete na supersperky.sk.

FOTO: topky.singles