Úvod Zdravie a Štýl Školské tašky Topgal ponúkajú deťom to najlepšie na chrbát

Školské tašky Topgal ponúkajú deťom to najlepšie na chrbát

148
0
ZDIEĽAŤ
Školské tašky Topgal ponúkajú deťom to najlepšie na chrbát

Bolesti chrbta sa nevyhýbajú ani deťom. Častou príčinou je nevhodná školská taška či batoh. Kvalitné Topgal školské tašky a batohy vybavia vaše dieťa po celú dobu školskej dochádzky.

Detský chrbát si zaslúži našu pozornosť

Dieťa by sme mali viesť k správnemu držaniu tela pri sedení aj pri chôdzi. Dôležitou voľbou je ergonomické sedenie a samozrejme vhodný výber školskej tašky či batohu. Sortiment Topgal sa zameriava už na predškolákov a samozrejme na prváčikov. Školské tašky sú kvalitné a vedia sa dieťaťu správne prispôsobiť po celú dobu dochádzky na prvý stupeň. Takže zatiaľ čo iné značky často musíte nahradiť po prvom roku, či po tretej triete, školské tašky Topgal dokážu perfektne slúžiť až do piatej triedy, vrátane nej.

Do školy s Topgal

Školské aktovky Topgal, ktoré nájdete v e-shopu www.topgal.cz, sú nadčasové svojim dizajnom, pritom moderné a lákavé pre deti svojimi motívmi. Majú nastavovacie prvky, ktoré sa prispôsobia dieťaťu, kedykoľvek povyrastie. Aktovky majú anatomicky tvarovaný chrbtový systém. Sú vybavené hrudným pásom, ktorý odľahčí záťaž a chrbte. Polstrovanie je prepracované, veľmi pohodlné sú tiež široké popruhy.

V Topgal sa venujú aj bezpečiu našich detí. Preto majú batohy a školské aktovky kvalitné bezpečnostné a reflexné prvky na všetkých stranách tašky. Dieťa je tak dobre viditeľné za všetkých svetelných podmienok.

Praktické po všetkých stránkach

Samozrejmosťou je tiež perfektné vybavenie školských aktoviek a batohov. Premyslené riešenie ponúka veľké množstvo rôznych vychytávok. Nechýbajú pútka, karabínky na kľúče či menovky. S jednotlivými modelmi si môžete kúpiť aj farebne zladený peračník či ďalšie príslušenstvo.

Je čas na nákup školskej aktovky a batohu

Možná tento rok v septembri odvediete svoje dieťa prvý raz do školy. Trebárs už máte staršieho školáka. V obidvoch prípadoch sa hodí začať už teraz myslieť na nákup školskej aktovky či batohu pre školáka i študenta. Značka Topgal je dobrou voľbou.