Úvod Dom, byt a záhrada Rolety pre strešné okná

Rolety pre strešné okná

206
0
ZDIEĽAŤ
Rolety pre strešné okná

Hľadáte ideálne riešenie pre ochranu izby pred teplom a slnkom? Potom sú tu pre Vás rolety pre strešné okná.

Samotné strešné okno predstavuje dizajnový aj funkčný prvok vo streche Vášho domu, ktorý poskytuje dostatok svetla pre Vašu izbu. Čo ale v prípade, keď prišlo leto a teploty sú nad 30 stupňov Celzia?

Ideálnym riešením sú rolety pre strešné okná, ktoré si môžete vybrať z rôznych farieb aby čo najviac ladili s dizajnom Vašej kuchyne, alebo obývačky.

Pokiaľ dané rolety zatiahnete, izba bude chladná a plne tienená pred vplyvom slnečného žiarenia. Na trhu je veľké množstvo roliet na strešné okno, avšak medzi najlepšie patria výrobky od spoločnosti Termotech.

Sú vyrábané z hliníkových profilov, čo zabezpečuje ich vysokú kvalitu a taktiež dokonale sadnú na Vaše strešné okno vďaka nastaviteľným konzolám, čo je veľkou výhodou oproti iným výrobcom, ktorý pri určitých výrobkoch na zaistenie používajú malé klince, ktoré spôsobia nepresné nastavenie rolety.

Ďalšou výhodou týchto roliet je to, že ich môžete nastaviť až do 4 polôh, či už úplne zavrieť, úplne otvoriť, alebo si zvoliť medzi dvoma medzipolohami.

Taktiež je roleta na strešné okno od spoločnosti Termotech konkurencieschopná aj z hľadiska finančného, nakoľko stojí menej ako 20 eur.

Daná spoločnosť predáva produkty ako výrobca napriamo, čo je práve finančnou výhodou pre koncového zákazníka.

Vďaka elegantnému spracovaniu a moderným technologickým postupom pri výrobe rolety na strešné okno získate výhodu aj v tom, že sa hodia aj pre strešné okná akejkoľvek generácie.

Preto ak hľadáte dizajnový a funkčný prvok vo forme rolety pre strešné okno, potom sú tie od spoločnosti Termotech pre Vás to pravé.